HEMANN Anti Stress 300ml

Neohodnoceno

Pro váš klid, pohodu a dobrý spánek.

319 Kč 106,33 Kč / 100 ml
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1
HEMANN Anti Stress 300ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Funkce rostlin ve výrobku :

  • udržovat pozornosti a rychlost reakcí ( při stresu )

  • přispívat k správné fyzické pohodě  ( při suchém  kašli )

  • přispívat k optimální relaxaci  ( přepracovanost )

  • přispívat k správnému mentálnímu i fyzickému stavu

  • přispívat k správnému spánku, napomáhá jej udržovat ( při pocitu vnitřního napětí )

  • přispívat k udržení správných reakcí při psychické zátěži

  • vhodný pro manažery, řidiče, prodavačky, učitelky, neklidné děti a puberťáky.

 

INFORMACE O PŘÍRODNÍM PRODUKTU

Popis: Tekutý bylinný koncentrát bez chemické konzervace, chuti bylinné, vyroben dle tradiční receptury z léčivých rostlin

Obsahuje: bedrník anýz, meduňka lékařská, kozlík lékařský, levandule lékařská, hluchavka bílá, vodu, fruktózu, 11% alkoholu ( v 1 lžičce cca 5 kapek lihu )

Dávkování: DDD (dopor. denní dávka) v případě potřeby 3x denně polévkovou lžíci koncentrátu smíchat s 1 dcl vody vypít nejlépe před jídlem. Možno užívat bez časového omezení.

Upozornění : výrobek není určen dětem , nepřekračovat DDD, není určen jako náhrada pestré stravy, není lék. Výrobek je vyroben v souladu s platnou legislativou EU a je notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Vhodná kombinace:
Antistress, Pilot – přispívá k dobrému  zažívání
Antistress , Yucca shidigera 98,5% – detoxikace
Antistress, Beneflamus – přispívá k správným  psychickým funkcím u starších lidí.

 

Další informace

Definice – charakteristika stresu

stav organismu, který je obecnou odezvou na jakoukoliv výrazně působící zátěž, ať už tělesnou nebo duševní. Při stresu se uplatňují vývojově staré mechanismy, umožňují přežití organismu vystaveného nebezpečí. Jde zejména o výraznou aktivaci sympatického nervového systému a nadledvin (kůry i dřeně), která způsobuje zrychlení krevního oběhu a srdeční činnosti, zvýšeni krevního tlaku, prohloubení dýchání, vyplavení energetických zásob ( cukry a tuky ), tlumení bolesti, zvýšení svalové síly , psychických schopností atd. Probíhá mobilizace veškerých sil organismu ( a to i za cenu některých „neekonomických“ dějů ), která slouží pro „útěk“ nebo pro „boj“, ale hlavně pro přežití jedince. Problém stresu dnes vyplývá z jeho dlouho trvajícího charakteru bez přímého „vybití“ (není zejména přítomná fyzická aktivita, k jejíž přípravě uvedené změny směřují). Lidský organismus je vystavován různým stresům, často psychického nebo sociálního rázu, které aktivují uvedené mechanismy. Časté, opakované a trvající změny vyvolané stresem mají nepříznivé důsledky na příklad častější výskyt srdečních nemocí, vysokého krevního tlaku, cukrovky, atherosklerozy a pod. (civilizačních nemoci). Proto je důležité v jejich prevenci sníženi stresových faktorů, dostatek odpočinku a dostatek přiměřené fyzické aktivity.

Současná legislativa EU o zdravotních tvrzeních a léčebných tvrzeních nám, bohužel, neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací o účincích obsahových látek. U doplňků stravy nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás, či ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Pro další informace hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.