E-shop

Dědek Kořenář Dědkovice Gambit® – H GHD 100ml

124 Kč
S DPH

relaxace, kondice, obranyschopnost

Počet
Poslední kus skladem

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Doplněk stravy

Ovocně bylinný lihový extrakt dědka kořenáře® B. Nového pro fyzický a duševní výkon a kondici, pohodu a relaxaci, antioxidant

Ovocně bylinná směs obsahuje ovocnou složku, která vylepšuje chuť a byliny, které napomáhají k relaxaci (hloh, jablečník, máta), k duševní a fyzické pohodě (jablečník, vrbovka). K lepšímu fyzickému výkonu, kondici a kognitivní a duševní výkonnosti přispívá rodiola. Přirozenou obranyschopnost podporuje třapatka a ostropestřec. Jako antioxidant působí pampeliška, borůvka, jablečník, rodiola, klanopraška a ostropestřec.

Doporučené dávkování:1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 150 ml teplé nebo vlažné vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou. Doporučujeme podávat ráno na lačno a 2 porce večer. Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem.

Složení:voda, alkohol (max. 40 % obj.) hruškový koncentrát – 100% hruška, borůvka, bříza, čekanka, fazol, hloh, jablečník, klanopraška, parcha, máta, ostropestřec, pampeliška, rakytník, rozchodnice, srdečník, třapatka, tymián, vrbovka, zlatobýl.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR

Přípravek je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

DED-GHD 100