UNCARIA Vilcacora listy 100g

99 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Vilcacora - Uncaria tomentosa je královnou mezi rostlinami v tropických lesích Amazonie. Je to světle hnědá popínavá rostlina, mylně nazývaná liánou. U násady každého páru listů se nacházejí trny, připomínající drápek. Díky tomu je rostlina nazývaná „kočičí dráp”. Pro své vlastnosti byla považována Inky za svatou rostlinu. Všechny její části byly využívány místními obyvateli v etnické medicíně a vědomosti o ní byly předávány z pokolení na pokolení. V poslední době větší pozornost vědci začali věnovat i listům. Studie byly neméně překvapující jako u kůry a natolik zajímavé, že se nyní stávají ve světě velmi populární. Látky v nich obsažené mohou mít příznivé účinky na organismus, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí a napomáhat k udržení správné kondice organismu. Listy Vilcacory získávají popularitu i díky tomu, že jejich sběrem nedojde ke zničení celé rostliny.

Speciálně vytříděné, ručně přebírané sušené listy Uncaria tomentosa. Z čerstvého sběru, ručně přebíraná v naši provozovně. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Způsob užití: Nejčastěji 1 plnou lžíci listů zalít cca 0,8 litru studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni pod pokličkou 15  minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku, nejlépe půl hodiny před  jídlem.

Nedoporučuje se podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů.

Uncaria
UN-VILL100