JUKL Mumio vnější tinktura D1 30ml

68 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.
Kdo by neznal mumio: hutnou a lepkavou hmotu připomínající dehet. To nejvalitnější se sbírá v horských jeskyních střední Asie. Mumio je přírodní směs organických
 i neorganických prvků, je rozpustné ve vodě a řadíme jej do skupiny adaptogenů. Obsahuje kolem 20 druhů aminokyselin, vitamíny skupiny B, provitamín D, velmi cenné organické kyseliny, makroprvky (vápník, fosfor, sodík, hořčík, draslík), stopové prvky (železo, měď, kobalt, mangan, selen, zinek, molybden, aj.).
Traduje se, že při pravidelném užívání má mumio uzdravující, posilující a omlazující účinek, přičemž současně nepovzbuzuje rakovinné bujení, naopak pomáhá potlačit mutace buněk a regenerovat chemoterapií a radioterapií poškozené buňky a tkáně .
Mnoho století je mumio využíváno při léčení mnoha nemocí a zranění, při povzbuzení sexuálních funkcí, léčení neplodnosti a zvýšení potence. Dosud nebyly zaznamenány škodlivé vlivy mumia na průběh těhotenství.
Ani dnes není zcela jasný původ této látky (živočišný nebo geologický).
Použití: Vždy je pro zvýšení účinku nejlepší současně aplikovat mumiu na postižený povrch těla/reflexní zóny orgánů a užívat ho i vnitřně.
Proto jsme pro Vás připravili oba typy mumiových tinktur a mumiovou mast.
Aplikujte je při popáleninách, odřeninách, ekzémech, hnisavých a zanícených ranách, zánětech kůže, bércových vředech, proleženinách, ale i na jizvy.
Složení: lihovodný roztok mumia v homeopatickém ředění D1.

Dávkování: 1 kapku kápneme přímo do otevřené rány
Balení: PE kapací lahvička 30 ml