DIOCHI Diocel kapky 50ml

536 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Bioinformační kapky z bylin a éterických olejů pro ledviny a močový měchýř.

Diocel je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. 

Třetí přípravek v řadě účinného systému Regenerace ve Sféře.

Diocelem doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství.

DIOCELEM POSÍLÍTE KONDICI LEDVIN A ENERGETIKU TĚLA.

Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól. Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný.

Ledviny jsou dle čínské medicíny propojeny se "zvukovými čidly", koleny, klouby, kotníky a kontrolují dolní končetiny. Úklidem ledvin, ke kterému Diocel přispívá, dochází k obnovení sluchu, zastavuje se degenerace dalších částí kloubů, kostí a potlačují se otoky dolních končetin. Ledviny se též podílejí na krvetvorbě a přes nadledvinky jsou propojeny s hormonálním systémem. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin.

V ledvinách je uložena vrozená energie po rodičích, a tak je nutno, abychom ji šetřili, dále s ní dojedeme. Oslabením této vrozené energie dochází k postupné degeneraci organismu.

Směs fytolátek obsažených bylin:

  • PŮSOBÍ NA LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ
  • POMÁHAJÍ POSÍLIT STAV KOSTÍ, KLOUBŮ, VLASŮ, NEHTŮ A ZUBŮ
  • PŘISPÍVAJÍ K LEPŠÍ KRVETVORBĚ
  • POMÁHAJÍ ODSTRAŇOVAT TĚŽKÉ KOVY Z TĚLA

Obsažené éterické oleje:

  • PŘINÁŠÍ POZITIVNÍ POCITY A PŘISPÍVAJÍ K UVOLNĚNÍ OD STRACHU A FÓBIÍ

Diocel, ledviny a 5 elementů:

- obodbí ledvin je zima
- na ledviny působí chuť slaná (méně slaná funkci ledvin posiluje, velmi slaná utlumuje)
- dle orgánových hodin jsou od 17.00 do 19.00 ledviny v útlumu. To je také čas nejčastějšího výskytu ledvinových kolik.

Příklad projevů oslabených ledvin:

- tmavé váčky pod očima
- bolesti v kolenou
- šumění v uších
- studené ruce, nohy

Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností. Musíme dobře pít, zejména čistou vodu, aby naše dva očištěné póly, a tím i baterie, byly dobře zality elektrolytem, vodou a výroba elektřiny probíhala bezchybně.

Diocel obsahuje celou řadu bylin, které tělo hluboce detoxikují. Napomáhají desenzibilizaci organismu při některých alergiích a astmatu, které mají spojitost s ledvinami. Astma je poslední projev formy alergie neléčeného chronického zánětu v těle.

Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje. Oslabení ledvin se též projevuje strachem a fobiemi. Posílením jejich meridiánu tyto projevy mizí.

Není náhradou pestré stravy.

Diochi
DIO-003