Epam 35, jaterní, 50ml

223 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Popis výrobku

Tento Epam se podává při nemoci nejen samotných jater, ale také prakticky všech orgánů břišní dutiny (žaludek, slinivka, střeva, žlučník, žaludek aj.).

Složení

Propolis, pupeny borovice, oman, máta, ženšen, lékořice, pitná voda, 14% jemný melasový líh, glycerol.

Použití

Příznivě působí na játra, žaludek, slinivku, střeva a slezinu a jejich specifické poruchy - pankreatitidu, gastritidu, u poruch svěračů žaludečně-střevního traktu, u žlučových kamenů, při chronickém onemocnění jater, cirhóze, degeneraci jater (amyloidní, tukové).

Dávkování

Při léčbě chronického onemocnění jater, žaludku, střev a sleziny 20 kapek do 50 ml převařené vody. Pouze ráno do horké převařené vody (ne více jak 50 °C), během dne pak 15 minut před každým jídlem do převařené vody (vychladlé na pokojovou teplotu). Děti: do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti do 1 roku ve výjimečných případech 1 kapku do mateřského mléka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Po 4 týdnech užívání udělejte 14 denní přestávku; pak můžete opět pokračovat dle výše uvedeného dávkování. Důležité upozornění: tento přípravek se užívá vždy smíchaný s převařenou vodou, nikoliv neředěný pod jazyk, aby nedocházelo k dráždění žaludeční sliznice. Užívá se vždy 15 – 30 minut před jídlem. V případě jakýchkoliv zažívacích problémů, užívejte všechny EPAMy do převařené vychladlé vody!!! Poznámka: užíváte-li současně s EPAMem 35 také EPAM 22 – nejprve užijte EPAM 35 (30 min. před jídlem) a poté EPAM 22 (15 minut před jídlem).

Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 14 let, pouze za výše uvedeného dávkování Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.

Velikost balení

50 ml

Podmínky úchovy

Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

Doba použitelnosti

1 a půl roku od data výroby.

Výrobce

RONI EPAM s.r.o. 

Epam
EPM-35