Epam 8, mumiový, traumatický, 50ml

451 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Popis výrobku

Tento přípravek obsahuje velký podíl mumia. Ve východních zemích je mumio používáno pro své výrazné hojivé účinky v celém organismu.

Složení

Propolis, mumio, ženšen, kozlík, pupeny borovice, pitná voda, 14% jemný melasový líh, glycerol.

Použití

Při různých akutních onemocněních (angína, střevní infekce, zánět ledvin, zánět močových cest, bronchitida apod.), vředově-nekrotických procesech měkkých tkání a žaludečně-střevního traktu, bércových vředech, hnisajících a špatně se hojících ranách, popáleninách, paradontóze, osteoporóze, novotvarech jakéhokoliv místa - nezhoubných, zhoubných v počátečním i pozdním stádiu, EPAM 8 přispívá k rychlejšímu hojení v pooperačním období a k normalizaci imunity.

Dávkování

Akutní onemocnění a operace: dospělí a děti od 15 let užívají 20 kapek každou hodinu až dvě pod jazyk, zde ponechat 2 min. a poté spolknout. EPAM 8 takto užívejte po dobu 2-3 dnů, poté přejděte na dávkování 4x denně 5-10 kapek pod jazyk až do vymizení příznaků. Děti do 14 let užívají EPAM 8 stejně často jako dospělí v množství 1 rok = 1 kapka do převařené vychladlé vody nebo mateřského mléka. - Pro prevenci před a v období se zvýšeným rizikem nachlazení nebo v období chřipkové epidemie užívají dospělí a děti od 15 let 5-15 kapek pod jazyk 1-2x denně. Děti do 14 let užívají EPAM 8 stejně často jako dospělí v množství 1 rok = 1 kapka do převařené vychladlé vody nebo mateřského mléka. - Paradontóza: EPAMem 8 potírejte a masírujte dásně. - Bércové vředy, hnisající a nehojící se rány: 3x denně nakapejte EPAM 8 přímo na ránu a nechte působit. - Inhalace: 1 ml EPAMu 8 nalít do inhalátoru a vdechovat. - Kapky do nosu: EPAM 8 je vhodné zředit vodou v poměru EPAM : voda - 1:1, 1:2, 1:4 (podle citlivosti) a kapat 2-4x denně dvě kapky do nosu. - Tampóny do uší: namočit vatu v EPAMu 8, důkladně vyždímat (EPAM nesmí skápnout na ušní bubínek), a vložit do ucha, přikrýt suchou vatou a obvázat. Po 2 hodinách tampón vyměnit za nový.

Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky. Přípravek před použitím vždy protřepejte! Po jednom měsíci užívání tohoto přípravku udělejte 14ti denní přestávku.

Velikost balení

50 ml

Podmínky úchovy

Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

Doba použitelnosti

1 a půl roku od data výroby.

Výrobce

RONI EPAM s.r.o. 

Epam
EPM-8