HEMANN Beneflamus Bohemikus 300ml

392 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Napomáhá plnohodnotnému životu i ve vyšším věku a pozitivně ovlivňuje:

  • prostatu u mužů
  • zdravotní stav žen v klimakteriu a po něm
  • psychiku, nervové funkce, srdečně cévní poruchy
  • pohyblivost kloubů, revmatické bolesti
  • trávení, močové a pohlavní potíže

DDD v prvním týdnu 3 x denně malou lžičku, následně stačí 2 x denně. ---300 ml = 90 dávek

Směs léčivých bylin obsahuje typické středoevropské druhy s mnohosetletou tradici užívání. Moderní doba umožnila skloubit vlastnosti jednotlivých rostlin, jejich složení v chemickém smyslu, tradované i nově objevené léčivé vlastnosti a v rozpisu vhodně využít součinnosti v nižší dávce a tak odstranit časové omezení užívání. Vyváženost zaručuje mírný nástup účinků a lze směs užívat neomezeně při dodržení denní doporučené dávky. Určení rostlinného extraktu směřovalo původně k odstranění změn a poruch provázejících přechod a stárnutí obecně. jak se později ukázalo, působení zamezovalo i dalším příznakům přirozeného stárnutí s jeho potížemi.

Stárnutí je komplex změn, které vznikají nenápadně a je pro ně charakteristické postupné snižování funkcí různých orgánů, prodloužení regenerace při onemocnění, pocit únavnosti a vyšší výskyt přechodných potíží z různých orgánů (svaly, klouby, zažívání, poruchy srdeční výkonnosti, poruchy průchodnosti tepen a žil, sklony k otokům, atrofie kůže a vytváření pigmentových skvrn, bolesti hlavy, přecitlivělost na atmosférické vlivy či návaly horka nebo zimomřivost, psychická labilita, nespavost a nepříjemně snížená celková výkonnost). Pravidelné užívání BENEFLAMUSu zmíněné projevy citelně oslabuje a lidé se při jeho účincích cítí lépe a jednoznačně popisují vyrovnanost a lepší výkonnost. Jde opravdu o doplněk k tomu co představuje překlad názvu BENEFLAMUS – dobrý plamen. Dávkování je v prvním týdnu 3 x denně malou lžičku, následně stačí 2 x denně

Vedlejší účinky nejsou známy, relativní je alergie na některou z uvedených bylin. Bylinný koncentrát obsahuje kromě zmíněných bylin guaranu v množství odpovídajícím denní dávce 80 mg. Účinek guarany spočívá v psychické stimulaci a regulaci rovnováhy vegetativních nervů ovládajících funkce mnohých orgánů a cévního systému. Zlepšuje duševní bdělost, pomáhá proti únavě, zvyšuje vytrvalost a tělesnou odolnost. Zpomaluje procesy stárnutí, pomáhá při poruchách trávení, proti nadváze aktivizaci potřeby pohybu, positivně ovlivňuje potenci. Má lipolytické a vasodilatační vlastnosti, které zlepšují až odstraňují příznaky atherosklerosy. Má podobné vlastnosti jako Acylpyrin, protože snižuje risiko tvorby trombosy. Název BENEFLAMUS znamená dobrý oheň, takže vystihuje přání mnohých mužů a žen, aby měli i ve vyšším věku potřebnou energii pro aktivní život.

MUDr. Václav Vydra, gynekolog a akupunkturista Aš

Balení: 300ml

Hemann
HEM-003K