• Sleva

Dědek Kořenář Dobromyslová směs 200ml NK (nervová)

660 Kč
647 Kč Ušetříte 13 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Garance doručení zboží.
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Nervy, stres, napětí, přetaženost, deprese, spaní, řidičská únava

Komentář Dědka Kořenáře:

Čaj na nervy nikdy není vhodný pro systematické pití, spíše nárazově podle potřeby. Směs NK jsem sestavil pro uklidňující efekt při stresech, ale tak, aby neuspávala a nesnižovala pozornost a soustředění.

Spaní:
NK
tedy není na spaní, ale pro uvolnění napětí, které spaní brání. Proces usínání ale nenavozuje stejným mechanizmem jako léky, proto to není spánek umělý, ale plnohodnotný, kdy se ráno budím naplněn mojí (novou) silou. Nebo pod vlivem rambajzu budíku vyděšeně vyskočím svěže a říkám si, že je den blbý, bílý (rétorický vtip). Jen to chce mít pootevřené okno kvůli kyslíku, nebýt v patogenní zóně, nebýt přiotráven nějak jinak, případně být v posteli sám – bez souseda, milenky, manželky, psa, blechy, štěnice, komára, vší anebo všech. Také tam nikdo kromě mě nesmí chrápat nahlas.
Pozoroval jsem, že s NK si odpočinu, jako bych spal, i když se nad ránem probudím a už neusnu. Prostě si dojdu na záchod, mezitím se mi v konvici přihřeje trochu vody, přicvrknu NK a naliju do příslušného otvoru v hlavě. Pak jdu v pohodě ležet a myslím na správné dýchání, očekávaje radostný příchod nového dne.

DED-NK200