• Sleva

Dědek Kořenář Medvědicová směs 200ml LPPK (protizánětlivá)

710 Kč
664 Kč Ušetříte 46 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Záněty a infekce ledvin, močových cest a prostaty

Komenrář Dědka Kořenáře:

Zánět ledvin je hned. Stačí se nastydnout, natáhnout a zablokovat si záda nebo se udeřit do ledvin či pohnout tamo šutrem a je to. Dějiny tohoto čaje začaly téměř před třiceti lety, když můj otec ležel v nemocnici rozřezán se zánětem ledvin po odstranění kaménku a lékaři pro něj dle kultivace neměli vhodná antibiotika. Neprodleně jsem vymyslel směs ze sušených bylin, kterou mu ochotné sestry vařily asi dva týdny, než ho zlepšeného propustili domů. I tam potom musel tento čaj vařit ještě měsíc, než se z toho úplně dostal. Nicméně na ledviny pak již byl vždycky hákliv.

Směs stvořená pro zánětlivý urologický systém:
Později jsem pro zjednodušení místo sušených bylin přešel na tekutý koncentrát a doporučuji pití LPPK podle intenzity urologického problému asi 3-6× denně po dobu 2-6 týdnů a potom kvůli zachování účinku asi týden vynechat (nahradit Vrbovkovou směsí LVK, Tymiánovou směsí TK nebo Šalvějovou směsí LPK a případně nějakým produktem z hlívy ústřičné, např. Glucamedicem). Na 2-3 dcl vody se použijí 2-3 lžičky LPPK a 1/2 lžičky nebo 1 tableta jedlé sody (1,5 g).
Jako doplňkové pití je možné Tymiánová směs TK, Šalvějová směs LPK, Glucamedic, Vrbovková směs LVK, Vrbovková směs 78 (LVK78), Jahodová směs UK, Ostropestřecová směs JK. S terapií lékaře antibiotiky ani sulfonamidy (biseptol) se tyto kombinace nijak netlučou.

DED-LPPK200