• Sleva

Dědek Kořenář Ostropestřecová směs 200ml JK (jaterní)

720 Kč
694 Kč Ušetříte 26 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Garance doručení zboží.
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Játra, alergie, ekzémy, stres, intoxikace, únava, rakovina, chemoterapie, ozařování

Komentář Dědka Kořenáře:

Čaj JK jsem si vyrobil pro podporu činnosti svých jater a připravuji si ho pro zpomalení stárnutí 2-3×D 1/2 -2 lžičky (většinou od oka) do 1-6 dcl vody či čaje (dokonce i do čaje s mlékem nebo do kafe). Piji ho obvykle při nebo po každém jídle, aby se natráveninou zpomalilo vstřebávání JK a prodloužil se tak čas jeho působení na játra.
Veškerá krev ze zažívání teče nejdříve do jater, která se musejí porvat nejen s tím, co je v krvi obsaženo jako zplodiny látkové výměny, ale i se vším, co se v trávení vstřebalo. Všechno je potřeba rozložit na zpracovatelné prvosoučásti pomocí enzymů, nepotřebné zbytky pak zlikvidovat oxidací nebo vyloučit do žluče a potřebné složky nabídnout organizmu k dalšímu využití nebo k uskladnění.
Ostropestřecový olej OO a zvláště Ostropestřecová kaše OO-KH (viz Bylinné oleje) mají na játra dlouhodobější účinek než JK, ale s menším antioxidačním efektem. Proto se s krátkodoběji působícím JK výborně doplňují.

Proti rakovinně:
Naši vědci dle zpráv v médiích zjistili, že účinné složky ostropestřece také významně omezují prorůstání cév do nádorů, mají tedy devitalizační efekt. JK proto doporučuji pít preventivně proti rakovině (a užívat Ostropestřecový olej OO či Ostropestřecovou kaši OO-KH).

DED-JK200