HEMANN Gvaranal extra 10 tablet

76 Kč
S DPH
Počet
Na skladě není dostatek produktů


 • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
 • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
 • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Účinky guarany na lidský organismus:

 • komplexně působí na celý organismus, je ideální při výkonu jakékoliv soustavné činnosti vyžadující koncentraci
 • odstraňuje únavu a pocit vyčerpanosti
 • zlepšuje krevní oběh a prodlužuje život
 • podporuje srdeční činnost, působí kladně na potenci
 • stimuluje mozkové funkce, rozvíjí tvůrčí schopnosti a odstraňuje stres
 • uvolňuje ze svalů kyselinu mléčnou a tím snižuje bolest
 • udržuje pleť bez vrásek a plodnost do vysokého věku
 • potencuje činnost jater a brání usazování cholesterolu
 • cucavé tablety s čokoládovou příchutí a vitaminem C.
 • účinné suroviny: 800 mg guaraná, 44mg vitamínu C.

DDD 1 až 2 tablety za den.

Balení: 10 tablet

 

GVARANAL

Chemická analýza guarany odhalila přítomnost xantinových derivátů. Hlavní účinnou látkou je přírodní guaranin, jehož obsahuje 5%, dále pak obsahuje tanin, kofein, theofylin, theobromin, adenin, saponiny, škrob, silice, vitamin C a vitamíny skupiny B. Guaranin je příbuzná látka kofeinu, avšak s jiným složením a účinky (tetrametylxantin!).

Podpůrný účinek je srovnatelný s kávou, čajem, kakaem, ale je mnohem dlouhodobější. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) má guaranu za bezpečnou , účinnou a nenávykovou substanci, která dokáže v lidském organismu probudit bez vedlejších účinků energii, přičemž obsahové látky pomáhají spalovat zásobní tuk, a to především onen aktívní ve svalových buňkách.

Obvyklá doporučená dávka českého výrobku GVARANAL - výrobku z oříšků guarany, nikoliv pouze z extraktu, m.j. neobsahuje více než 40 mg kofeinu ( 1/3 šálku kávy ). Výzkumy odhalily, že guaranin - účinná látka GVARANALU - je sice příbuzná látka kofeinu , avšak s jiným složením a účinky (tetrametylxantin!). Z toho vyplývá, že obavy z požití většího kvanta kofeinu nemusí mít ani osoby se srdečními ani žaludečními potížemi.

Co ukázaly lékařské výzkumy ?

Guarana má stimulující a termoregulační účinky, zlepšuje duševní bdělost, působí oddálení nástupu únavy, zvyšuje vytrvalost a tělesnou odolnost. Guarana je zdravotní tonikum, zpomaluje předčasné stárnutí, detoxikuje organismus, je užitečná při plynatosti, obezitě, při poruchách trávení, při předčasné ateroskleróze. Uplatní se při léčbě celulitidy, má lypolytické a vazodilatační účinky. Při použití zevním působí proti přemaštění vlasů a úbyku vlasů. Má antiagregační účinek - podobně jako Acylpyrin. Snižuje syntézu tromboxanu destiček při pokusech ve zkumavce. Pozoruhodná je též role v boji proti negativnímu účinku kyslíkových radikálů a ochrana genetické výbavy buňky před mutagenními vlivy. Guarana je jemné psychostimulans, působí rychle, efektivně, revitalizuje mysl a tělo, zlepšuje výkon. V boji s vráskami bývá srovnávána s ženšenem.

Průběžně jsou s těmito, ač potravinovými doplňky získávány stále zajímavější praktické zkušenosti. GVARANAL nachází své místo tam, kde se vyžaduje schopnost dlouhodobé koncentrace a pozornosti, bezchybné činnosti, zlepšené vybavitelnosti paměti. Zvyšuje ostražitost a bdělost při dlouhodobém sledování přístrojů. Příznivé ohlasy jsou od řidičů, od programátorů na počítačích, od řídících pracovníků, špičkových manažerů a studentů. Účinek je dlouhodobý (až 8 hod.) s nástupem do cca 30 minut.

GVARANAL snižuje pocit hladu při odtučňovacích procedurách. Má své místo tam, kde se požaduje dlouhodobý výkon s nutností odepření stravy. Lze jej použít v průběhu horské tůry, horolezeckého výstupu, při dlouhodobém přesunu v podmínkách armády , u výsadkářů, u vojáků v bojovém nasazení. Jsou i zkušenosti, že má vliv na odstranění negativních účinků po požití alkoholu.

GVARANAL lze podávat při stavech vleklé únavy. Podpoří hojení v období rekonvalescence, v průběhu vleklých chorob. U základní léčby rakoviny zlepší pozitivní přístup k léčení, dodá tělu tolik potřebnou energii. GVARANAL se používá též při výživě sportovců. Všeobecně se zvyšuje odolnost nervové soustavy, urychluje vyplavení kyseliny mléčné ze svalů, což podpoří proces regenerace po sportovním výkonu nebo těžké práci.

Hemann
HEM- 029