• Sleva

HEMANN Q10 koenzym + ženšen 60 tablet exp.31.01.20

414 Kč
332 Kč Ušetříte 82 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Funkce výrobku je:

  • pro zdravé srdce
  • pro správnou funkci svalů a nervů
  • pro regulaci tělesné váhy
  • pro správnou hladinu cholesterolu
  • pro dostatek životní energie
  • pro ochranu organismus před volnými radikály
  • při neplodnosti mužů

Výrobek je složen z přírodních surovin vysoké kvality, bez konzervačních látek, příjemné chuti.

Doporučené užití – DDD (doporučená denní dávka) 2 x denně 1 tabletu.

Koenzym Q10 je látka, která v našich buňkách transformuje bílkoviny, tuky a sacharidy na energii. Avšak asi od 20. roku věku schopnost jater produkovat tuto látku klesá.

Pokud se jeho hladina sníží o 25%, dochází k oslabení zdraví.
Při snížení o dalších 50% to již znamená vážné onemocnění, případně i smrt
………….

….. Tato látka se stará především o energetický metabolismus, tj. ovlivňuje všechny biologické funkce, např. obnovu tkání, imunitní systém, dýchání, reprodukční funkce apod. Umožňuje produkci až 95% energie pro potřebu organismu, s přibývajícími léty však jeho tvorba klesá a tento pokles se stále zrychluje. Narušení tvorby buněčné energie v důsledku snížení hladiny koenzymu Q10 vede nejdříve k poruchám na buněčné úrovni a následně může vyústit v poškození funkce některých orgánů, případně i celého systému. Proto je třeba koenzym Q10 doplňovat ve formě potravinových doplňků. Snížená hladina koenzymu Q10 byla pozorována u některých typů rakoviny, např. prsu a pankreatu. Dobrých výsledků bylo dosaženo při použití tohoto prostředku u rakoviny konečníku a plic.

Prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc: Rostliny pro zdravý život. Nakladatelství START 2007

Ženšen (panax ginseng ), rostlina – výjimečný adaptogen, který zvyšuje fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí a znovu nastoluje optimální rovnováhu životních funkcí. Chrání organismus před vyčerpáním, udržuje správnou funkci orgánů i orgánových systémů, udržuje dobrou krvetvorbu, vyrovnává ženskou i mužskou hormonální aktivitu.


Statiny

Bylo prokázáno, že pacienti léčení statiny ( léky ke snižení cholesterolu- pozn. redakce) měli při vyšetřeních snížené hladiny koenzymu Q10. Statiny blokují HMG-CoA-reduktázu (3-hydroxy, 3-metyl glutaryl koenzym A reduktázu), klíčový enzym při endogenní syntéze cholesterolu. Avšak zablokováním syntézy cholesterolu je blokována i endogenní syntéza Q10 využívající týž enzym. Pokles hladin Q10 byl široce demonstrován na pacientech léčených statiny a v plasmě a tkáních laboratorních zvířat.
 

Q10 a neplodnost mužů

Byla nalezena signifikantní korelace mezi Q10 a počtem spermií v seminální plazmě a inverzní korelace mezi ubichinolem a hladinami hydroperoxidu v seminální plazmě i seminální tekutině. Byl nalezen inverzní vztah mezi poměrem ubichinol/ubichinon a procentem abnormálních spermií. Navíc nízký poměr ubichinol/ubichinon byl prokázán u pacientů s idiopatickou asthenozoospermií a astenozoospermií asociovanou s varikokélou v porovnání s kontrolami. Oba nálezy opravňují k myšlence léčit podobné případy exogenním podáním Q10. Efekt Q10 na mobilitu spermií in vitro prokázali Lewin a Lavon. P.

Balení: 60 tablet

Hemann
HEM-007TBL