HEMANN Ginkgo-Maca 80% 100 tablet

396 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

 

 Funkce výrobku je:

  • zlepšovat paměť, vybavitelnost informací a orientaci
  • zvyšovat rychlost reakcí, zlepšovat průtok krve, prohřívání končetin
  • protirevmatický účinek
  • účinná prevence proti náhlým mozkovým příhodám
  • zlepšovat psychickou i fyzickou výkonnost
  • zlepšovat reprodukční schopnosti
  • napomáhat prevenci předčasného stárnutí

Většina lékařů doporučuje Ginkgo bilobu jako doplněk stravy, především studentům, duševně pracujícím a všem lidem nad 50 let!

Výrobek je účinnou kombinací dvou doplňujících se velice známých a účinných léčivek v mimořádné koncentraci - Ginkgo biloby (240 mg) a Macy (240 mg).

DDD 1až 2 tablety. ---100 tablet á 600 mg

Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) se v tradiční čínské medicíně používá k léčbě demence a senility, astmatu, tuberkulózy, proti kašli, na vysoký krevní tlak, angínu pectoris a prostředek příznivě ovlivňující poruchy periferních částí krevního oběhu.

Napomáhá cirkulaci krve v mozku a používá se k léčení cévní mozkové nedostatečnosti, migrény, závratí a poruch paměti. Ginkgo biloba chrání mozkové buňky před destrukcí volnými radikály a před předčasným stárnutím. Zvyšuje úroveň informačního procesu na nervové bázi, zlepšuje důležité mozkové funkce jako paměť, bystrost, zpracování informací a zpětné vazby s endokrinním systémem. Je významná pro prevenci a léčbu poškození mozku, poruch vnímání a demence Alzheimerova typu.

V pokročilém věku začíná noradrenergní systém (zvláště v mozku) ztrácet sílu a díky tomu se začínají objevovat ztráty paměti, poruchy řeči a snížení pozornosti. Protože Ginkgo biloba reaktivuje buňky v mozkové kůře, je důležitá pro prevenci předčasného stárnutí.V poslední době byla v Evropě provedena řada studií, které dokazují, že po podáváni 120 mg Ginkgo biloby denně došlo u testovaných osob trpících demencí k dramatickému zlepšení stavu. Nebo při testech, kdy osoby dostaly 600 mg Ginkgo biloby měly podstatně lepší výsledky krátkodobé paměti (pohotovost a bystrost 2x rychlejší) než osoby, které dostávaly placebo. Obecně lze konstatovat, že při denním užívání dávky 240 mg, k podstatnému zlepšení stavu zpravidla dochází po 30 až 90 dnech.

Maca (řeřicha peruánská) nalézá především uplatnění jako účinné afrodiziakum a při výrobě preparátů používaných u některých reprodukčních a sexuálních poruch, jako je neplodnost, impotence, snížené libido a potíže spojené s klimakteriem. Příznivé působení Macy bylo zaznamenáno též u léčby revmatismu, vysokého krevního tlaku, neuróz, anémie, nechutenství, chronické zácpy a respiračních chorob.

Za farmakologické účinky Macy je pravděpodobně zodpovědný celý komplex látek. Jednou z významných složek jsou alkaloidy, především macain I-IV, stimulující sexuální aktivitu, účinek štítné žlázy a ovlivňující látkovou výměnu. Dále to jsou isothiokyanáty, které vykazují výrazný afrodiziakální vliv.

Náš výrobek GINKGOMACA 80% je již tradičně koncipován jako výrobek s maximálním obsahem obou léčivých bylin při současné minimalizaci syntetických látek.

Balení: 100 tablet

Hemann
HEM-002TBL