Dědek Kořenář Dýchací sifon SIF6

280 Kč
S DPH
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Známý a unikátní dýchací trenažer vyvinutý Dědkem kořenářem B. Novým

Dýchání skrz upravený dřezový sifon, ve kterém jsou nality necelé 2 dcl vody, je po chvíli docela namáhavé díky tomu, že obvyklé až tradiční je v ČR raději ani nedýchat a tak chybí trénink. Bubláním rozvibrujeme řasinkové buňky v průduškách a ony ... cEnzUrováno.

Hlubokým dechem a čistým dýchacím potrubím se dostane k plicním sklípkům mnohem více vzduchu a začnou se dít neobyčejné věci: ... cEnzUrováno.

Zprvu provádějte masáž průdušek dýcháním a bubláním sifonem po krátkou dobu několika dechových cyklů či minut raději častěji během dne (3-10×D), avšak nejdůležitější je to navečer. Optimální délka hlavního večerního bublání se postupně prodlužuje až na hodinu (i déle), můžete si bublat třeba u čtení nebo televize (též u monologu manželky). Nevhodné je používání sifonu brzy po jídle s plným břichem. Účinek bublání je patrný již druhý den, ale je to zapotřebí provádět dlouhodobě až pořád.
Obvyklá je zvýšená únava běžně málo používaných dýchacích svalů, která odeznívá někdy až po měsíci pravidelných dechových cvičení. Ztuhlá tkáň nepohyblivých svalů a průdušek může vytvářet i po slabém cvičení stejný otok jako velmi unavené svaly a vazy kdekoliv jinde na těle. V hrudi se to projevuje lehkým pobolíváním. Proto je nutno zvyšovat délku dechového cvičení postupně. Nezapomínejte, že nedostatečně používaná (mimo sportovce a jogíny) plicní tkáň je také poněkud tuhá a na plný dech se musí týdny a někdy i měsíce adaptovat.

Univerzální Sifon 6 (SIF6) je vybaven odbočkou pro mikrotenový sáček na část (30-50 %) vydechnutého vzduchu, který udržením dostatečného průtoku krve s dodávkou kyslíku kapilárami pomocí vráceného oxidu uhličitého zabezpečí ... cEnzUrováno.
Dýchání refluxu 30-50 % (30 % spíše starci a 50 % mladí a sportovci) vydechnutého vzduchu (z příslušného sáčku u Sifonu typu 6) vám bude zlepšovat ... cEnzUrováno.

Vhodná je konzultace s lékařem. Parkování sifonu je nejlepší poblíž televize v pivním půllitru s uchem.

Balení obsahuje:
Sifon, podrobný návod na sestavení a používání, 100 ks mikrotenových

 

DED-SIF6