E-shop

Sagrada Natura Bio opunciový olej 10ml

608 Kč
S DPH

100% čistý Opunciový olej

Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

100% čistý Opunciový olej, známý také jako kaktusový nebo nopálový, je na poli přírodní kosmetiky považován za nejúčinnější zbraň proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Pro svou neuvěřitelnou schopnost vyrovnávat mimické vrásky se opunciovému oleji dokonce s nadsázkou říká přírodní botox.


ÚČINKY OPUNCIOVÉHO OLEJE:
• vyrovnává vrásky intenzivní podporou tvorby kolagenu v pokožce
• zjemňuje a vyživuje pokožku vitamíny a omega kyselinami
• napomáhá pokožku udržovat hydratovanou
• má zklidňující a protizánětlivé účinky.

CHARAKTERISTIKA:
• 100% čistý a RAW rostlinný olej za studena lisovaný v Maroku
• bez parfemace či konzervačních látek
• příjemná vůně s lehkým oříškovo-ovocným tónem (o vůni více níže)
• velmi rychlá vstřebatelnost bez zanechání mastného filmu
• vhodný pro všechny typy pokožky a vlasů, není dráždivý
• přímý dovoz a GARANCE KVALITY - výrobce jsme v Maroku sami pečlivě vybírali, pravidelně je navštěvujeme a kontrolujeme vstupní suroviny i všechny výrobní procesy.

SLOŽENÍ PRODUKTU:
100% BIO opunciový olej lisovaný za studena z opunciových jadérek té nejvyšší kvality, pocházejících jen z plně vyzrálých opunciových plodů nezasažených hnilobou a škůdci. Bez parfemace nebo konzervantů. Přirozenou součástí opunciového oleje je velmi vysoké množství přírodního vitaminu E, betakarotenu, vitamínu K1, vzácných nenasycených mastných kyselin omega-9, omega-6, omega-7 a omega-3, skvalenu, a kosmeticky významných fytosterolů a polyfenolů.

JAK PRODUKT POUŽÍVAT:
Pokožku navlhčete vodou, a olej do ní prsty vmasírujte. Množství nanášeného oleje je individuální, na obličej například většinou stačí 1 až 2 kapky. Opunciový olej patří mezi takzvané suché oleje, takže nezanechává pocit mastnoty, a velmi rychle se do pokožky vstřebává. Aplikaci oleje opakujte dle potřeby, například po ránu a na noc. V případě použití opunciového oleje na vlasy jej můžete navlhčenými prsty nanést například na vlasové konečky.

O VŮNI NAŠICH OLEJŮ:
Arganové i opunciové oleje SAGRADA NATURA jsou zcela přírodní produkty, a proto se stává, že má na jejich vlastnosti do velké míry vliv počasí, které do konkrétní sklizně v Maroku panovalo. Je tomu podobně, jako například u vína, které se také liší ročník od ročníku. Různé dávky přírodních olejů tak mohou vykazovat drobné odlišnosti ve vůni, barvě nebo konzistenci.

Do vnímání vůně našich olejů pak ještě vstupuje jeden velmi významný faktor - a to je individualita každého z nás. Dodnes nás překvapuje, jak moc odlišně dokáží lidé vnímat různé vůně. Když například popisujeme, že náš arganový olej voní příjemně, a že je v něm cítit lehký oříškový tón, tak se sice jedná o většinový názor, ale ne názor všech. Nemalé množství našich zákazníků v něm necítí vůbec nic, a malá část tu vůni naopak vnímá jako intentizivní. Pokud máte doma některý z našich olejů, můžete si to ověřit sami, a nechat své známé, aby vám řekli, co v oleji cítí. K posouzení vůně doporučujeme rozetřít kapku oleje na pokožce, kde se vlivem tělesného tepla vůně dobře rozvinou.

INGREDIENTS (INCI):
Opuntia Ficus-Indica Seed Oil.

PROHLÁŠENÍ:
Opunciový olej obsažený v produktech SAGRADA NATURA byl vyroben v jižním Maroku v oblasti volného výskytu opunciových porostů. Naši dodavatelé, kteří byli pro tento účel vybráni na základě mimořádné svědomitosti a vysoké kvality svých produktů, vyrábí opunciový olej v BIO kvalitě z ručně sbíraných plodů opuncií divoce rostoucích na úpatí marockého pohoří Antiatlas. Takové rostliny nebyly nikdy šlechtěny, geneticky modifikovány, a ani na ně nikdy nebyla aplikována žádná hnojiva či postřiky.

Opunciový olej SAGRADA NATURA byl do lahví plněn v akreditovaném kosmetickém provozu v České republice, a neobsahuje barviva, konzervační látky, parabeny, ropné deriváty, rozpouštědla, ani silikony. K výrobě produktu nebyla použita zvířata ani jejich produkty. Výrobek nebyl testován na zvířatech.

Všechny produkty SAGRADA NATURA splňují požadavky na bezpečnost specifikované v Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1223/2009, o kosmetických přípravcích.

 ý a přírodní rostlinný olej v BIO kvalitě (ECOCERT, CPK-bio) určený pro kosmetické účely. Lisováno za studena v Maroku v ženské manufaktuře fungující na principech FAIR TRADE.

CHARAKTERISTIKA:
- Příjemná vůně s lehkým oříškovým tónem
- Rychlá vstřebatelnost bez zanechání mastného filmu
- Nedráždí citlivou pokožku

JAKÉ JSOU JEHO ÚČINKY?
• Silný antioxidační (anti-aging) efekt - vysoký obsah vitamínu E a skvalenu
• Hloubková hydratace a výživa - sametově hebká pokožka ihned po aplikaci
• Vyhlazování vrásek - podpora tvorby kolagenu a elastinu v pokožce
• Navracení přirozené vitality a lesku vlasů - výživa vlasů od kořínků až po konečky
• Snižování tvorby kožního mazu - výrazně nižší tvorba kožního mazu již po 14 dnech
• Brání vzniku třepivých nehtů - poskytuje nehtům a nehtovému lůžku přírodní výživu
• Léčebné účinky - ekzémy, akné, lupénka, popáleniny, podráždění a záněty

JAK JEJ POUŽÍVAT NA POKOŽKU?
Jednoduše prsty vmasírujte malé množství oleje na vodou navlhčené místo. Množství nanášeného oleje je individuální, na obličej například většinou stačí 1 až 2 kapky. Olej nezanechává pocit mastnoty, rychle se do pokožky vstřebává a zanechává ji příjemně hebkou a vyživenou. Aplikaci oleje opakujte dle potřeby, například po ránu a na noc.

JAK JEJ POUŽÍVAT NA VLASY?
Vitamín E a vyšší mastné kyseliny obsažené v arganovém oleji vlasy vyživují a usnadňují prokrvení jejich kořínků. Tím arganový olej vlasům při pravidelném používání dodává vitalitu, lesk, a obnovuje a posiluje jejich strukturu. Ačkoliv je možné arganový olej použít na všechny typy vlasů, největší efekt má na vlasy suché, nevitální, lámavé či ty s roztřepenými konečky.Arganový olej do vlasů nanášejte navlhčenými prsty a vmasírujte. Pro tento účel postačí většinou pár kapek oleje. Pokud chcete důkladně ošetřit celý objem vlasů, naneste na ně potřebné množství arganového oleje, promněte a zabalte do ručníku. Arganový zábal nechte působit alespoň hodinu, poté olej z vlasů vymyjte.

SLOŽENÍ:
BIO arganový olej lisovaný z nepražených mandliček argánie trnité.

INGREDIENTS (INCI):
Argania Spinosa Kernel Oil BIO.

PROHLÁŠENÍ:
Arganový olej obsažený v produktech ARGANEOL byl vyroben v Maroku, a to výhradně v autentické ženské arganové manufaktuře, která se nachází přímo v srdci arganových porostů, nedaleko města Taroudant. Naše dodavatelky, které byly pro tento účel vybrány na základě mimořádné svědomitosti a vysoké kvality svých produktů, vyrábí arganový olej v BIO kvalitě a pouze z původní odrůdy stromů, které v přírodě volně žijí již po tisíciletí. Takové stromy nebyly nikdy šlechtěny, geneticky modifikovány, a ani na ně nikdy nebyla aplikována žádná hnojiva či postřiky.

Produkty ARGANEOL byly do lahví plněny v profesionálním kosmetickém provozu v České republice.

Arganový olej ARGANEOL byl v prosinci 2013 zhodnocen příslušným akreditovaným pracovištěm jako bezpečný pro zdraví osob. Výrobek splňuje požadavky na bezpečnost specifikované v Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1223/2009, o kosmetických přípravcích.

Arganový olej ARGANEOL neobsahuje barviva, konzervační látky, parabeny, produkty živočišné výroby, ropné deriváty, rozpouštědla, silikony. K výrobě arganového oleje ARGANEOL nebyla použita zvířata ani jejich produkty. Výrobek nebyl testován na zvířatech. 

Sagrada Natura
ARG-OP10