E-shop

Dědek Kořenář Měsíčková mast 50ml

378 Kč
S DPH
Varianta
Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Přesušená, pergamenová či atrofovaná pleť, hluboké vrásky

Komentář Dědka Kořenáře:

Tuto mast jsem vyvinul na poškozenou, citlivou, atrofovanou, stárnoucí, suchou až přesušenou nebo vrásčitou pleť, ale také proto, aby s vámi kůže dlouho vydržela. Je určena pro muže po tvrdé práci i dívky po ženské práci, zvláště charakteru praní prádla a mytí nádobí. Vhodná pro mladé, nezbytná pro starce.

Jak mast působí:
Mimořádně dlouhý a ochranný účinek MOM spočívá v tom, že zabraňuje nadbytečnému odparu vody z pokožky a tím udržuje nejen její tonus a vláčnost, ale hlavně jí zajišťuje mnohem mladší vzhled. Tohoto hydratačního efektu se dosahuje velmi výrazným snížením ztrát vody v pokožce odparem (při zachování možnosti kůže dýchat) a ta je tak zachována pro odplavování metabolitů a dobrou funkci kapilárního a lymfatického systému, základu funkční regenerace. To má za následek dlouhověkost vaší pokožky i to, že vrásky se vyhlazují a mizí. Tento proces výrazně podporuje vtírání malého množství Měsíčkového oleje MO pro zvýšení plastičnosti vaziva (snížení tuhosti pokožky) a toku lymfy před aplikací MOM. Kůže je pak odolná, pevná a hebká. Stejným způsobem lze tuto kombinaci aplikovat na viditelná a přístupná ložiska lupénky, tedy nejdříve Měsíčkový olej MO a pak MOM.

Obvyklé využití:
MOM
se maže do oblasti vysušené a atrofované nebo jinak poškozené či uvadající stárnoucí pleti v tenké vrstvě. Budete-li se mazat na obličeji, čiňte tak od středové svislice do stran k uším – ve směru toku lymfy. Od uší a na krku směrem dolů. Na trupu směrem do podpaží. Od pupku níže směrem do třísel. Ruce a nohy směrem k srdci. Nohy starších lidí jsou typicky vysušené nadbytkem usazenin v buňkách pokožky a ruce mají pleť atrofovanou pracími a očistnými prostředky. Pro ně je ochrana MOM či mastmi podobných vlastností nezbytná.

DED-MOM

Specifické reference

ean13
8594159132900