E-shop

Weleda Levandulová relaxační péče SET

399 Kč
S DPH

Ideální dárek pro všechny romantičky.

Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Ideální dárek pro všechny romantičky.

Díky nezaměnitelné podmanivé vůni levandule se na chvíli ocitnete v Provence. Sprchový krém velmi šetrně čistí pokožku a zároveň ji intenzivně pěstí. Pokožka pak zůstává sametově hebká a vláčná.

Levandulový olej skvěle poslouží při zklidňující masáži před usnutím, kdy uvolňuje svalové i vnitřní napětí a navozuje pocit zklidnění a relaxace. Pro tyto účinky je nejlepší použít oba výrobky před usnutím pro klidný spánek. 
 

Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

 

V aromaterapii jsou charakteristické tóny levandule opravdovou stálicí. Modrá barva květů je pastvou pro oči, zatímco levandulový esenciální olej uklidňuje centrální nervovou soustavu. Ve skutečnosti má tato rostlina zklidňující účinek na celé tělo – složky obsažené v levandulovém oleji pomáhají odbourat nervové napětí, nespavost, křeče, a dokonce i kardiovaskulární problémy a zažívací potíže. Regulační schopnosti této starověké léčivé rostliny harmonizují tělo i duši i po náročném dni. Lidé, pro které je těžké večer vypnout, si mohou užít koupel či sprchu s levandulí, uvolnit se a připravit se na hluboký spánek.

Weleda
WEL-8590129004741