SalviaParadise Ostropestřec mariánský AF tinktura 30ml

104 Kč
S DPH

blahodárný pro játra

Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Vezměte si lahvičku do kapsy či kabelky a užívejte dostatečné množství byliny pohodlně i venku bez zdlouhavých příprav a vaření čajů.

Ostropestřec mariánský působí jako antioxidant a jsou mu přisuzovány blahodárné účinky na játra a jejich funkce. Ostropestřec doporučujeme k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu a k normalizaci cukru v krvi. Ostropestřecové kapky mají vliv na normální činnost trávicí soustavy.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.

Doporučené dávkování ostropestřcové tinktury:

Pro protřepání užíváme 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje výtažek z 2220 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Zajímavost:

Technologii výroby bezalkoholových kapek vyvinula naše firma Salvia Paradise® jako první v ČR. Největší předností bezalkoholových tinktur je široké použití, a to zejména tam, kde alkoholové, z důvodu obsahu alkoholu, použité být nemohou, např.řidiči, těhotné a kojící ženy, malé děti (s ohledem na použitou bylinu). Ostropestřecové kapky jsou příjemně sladkéa proto ani dětem nevadí jejich aplikace přímo do úst.

Co je ostropestřec mariánský?

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je přímá rostlina dorůstající výšky až 1,5 m. Vzhledem připomíná bodlák, odkud zřejmě pochází zastaralý název mariánský bodlák. Lze se také setkat s nesprávným názvem ostropestřec mariánský. Předmětem sběru jsou ostropestřecová semena, která se užívají i formou čaje . Ten si v pohodlí domova připravíte tlučením celých plodů na ostropestřecovou kaši a poté přelijete vroucí vodou. Další vyhledávanou a účinnou variantou je mleté semeno , které se rozmíchá s vodou a vypije. Ostropestřecová semena se také zpracovávají do kapslí .

Má ostropestřec nežádoucí účinky?

U ostropestřce mariánského nebyly dosud pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Složení: Glycerol; čištěná voda, Silybum marianum 
Balení: 30 ml 
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uschovejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte.

Doplněk stravy

 

SP-8595595902348