Bylinný nápoj LÁSKA 500ml

259 Kč
S DPH

Bylinný energetický a harmonizační nápoj. Navozuje radost, spontánnost, eufórii a zároveň uvolňuje mysl.

Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 2000 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

JEDNA LAHVIČKA 250 ML OBSAHUJE 10 DÁVEK. ÚČINNÁ DÁVKA JE 25 ML.

PROSÍME O CO NEJRYCHLEJŠÍ VYZVEDÁVÁNÍ BALÍČKU Z POŠTY NEBO ZE ZÁSILKOVNY.
NÁPOJ JE NEPASTERIZOVANÝ A POKUD JSOU BALÍKY SKLADOVÁNY VE VYŠŠÍ TEPLOTĚ NEŽ 25°C MŮŽE DOJÍT KE ZNEHODNOCENÍ PRODUKTU.

Láska je energetický bylinný nápoj. Nealkoholický, nesycený, nepasterizovaný, bez přídavků aromat a barviv. Doplňuje minerály a vitamíny. 100% přírodní produkt vyrobený v České republice.
Má unikátní a originální chuť, kterou si oblíbíte pro její jedinečnost. Láska účinkuje euforicky a energicky na vaše tělo i duši.

ÚČINKY

5 fází Lásky

překvapení

uklidněnÍ

pocit radosti

euforie

a pak už jen nekonečná energie... Tohle umí s láskou namíchané bylinky.

Jaká je správná dávka Lásky? Nápoj obsahuje vysoké dávky výtažků ze stimulačních bylin a proto stačí velmi málo, abyste pocítili extatický účinek. Co to znamená? Stačí malý panák, tedy 0,02l a po pár minutách začnete procházet všemi fázemi. LÁSKA JE NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ.

Nejdříve budete překvapeni a nebudete se moci přestat divit chuti, která vám zůstane na jazyku. Jakmile se bylinky začnou vstřebávat, pocítíte klid a uvědomíte si přítomný okamžik. Následuje radostný úsměv na tváři, který během pár minut přejde do příjemné euforie. Začnete vnímat, že je vaše tělo i mysl již napojeno na zdroj, který jste mu pomocí bylin ukázali a nastává fáze radostné energie, která trvá po NĚKOLIK HODIN. Plíce budou díky mátě čistě dýchat a vy můžete dělat to co vás baví s ještě lepším pocitem.

PROBUĎ V SOBĚ NEJSILNĚJŠÍ ENERGII NA SVĚTĚ

Stimulační nápoj obsahuje funkční bylinné extrakty v poctivých dávkách, výluh z máty a jemnou chuť grepového sirupu. Láska je přírodní produkt vyráběný původním, co nejšetrnějším postupem a je nepasterizovaný. Euforický a energizující účinek přichází již po několika minutách po vypití. Navozuje radost a spontánnost.

NEJLEPŠÍ ZKUŠENOST MÁME S DÁVKOVÁNÍM 0,02L PRAVIDELNĚ. UŽ PO PÁR DNECH SE ZAČNETE PROBOUZET BRZY Z RÁNA A VAŠE ENERGIE SE NEUVĚŘITELNĚ ZVÝŠÍ. POKUD BUDETE MÍT PROBLÉM S USÍNÁNÍM, SNIŽTE DÁVKU NA POLOVINU.

POVZBUZENÍ FUNGUJE TAKÉ INSTANTNĚ JAKO ŽIVOTABUDIČ PŘI DÁVCE 0,02l AŽ 0,1l

pozvbuzení před sportem

pro lepší soustředění během učení

po probdělé noci

pro zlepšení nálady

při jakékoliv situaci, kdy potřebujete uklidnit a stimulovat telo i mysl k vyššímu výkonu

DLOUHODOBĚ FUNGUJE JAKO REVITALIZAČNÍ ELIXÍR ŽIVOTA 0,01l - 0,02l RÁNO KAŽDÝ DEN
PO ABSOLVOVÁNÍ KŮRY 10 - 20 DNÍ (1 - 2 LAHVIČKY) EFEKT LÁSKY ZŮSTÁVÁ PO URČITOU DOBU BEZ POTŘEBY UŽÍVAT NÁPOJ

Dávkování je individuální, někdo potřebuje více, aby pocítil účinky bylin. Platí i to, že čím větší množství si dáte, tím je stav silnější. Doporučujeme ale opatrně zkoušet a zjišťovat, jak jste na Lásku citliví a přidávat dávky s časovým odstupem.

V ČEM JE NÁPOJ LÁSKA TAK JEDINEČNÝ?

Výroba nápoje probíhá v několika krocích. Vybrané byliny jsou naloženy do slabého alkoholu a několik týdnů je necháme v klidu, aby se vylouhovaly účinné látky. Směs se potom scedí a nechá se odpařovat kapalina. Zůstane nám suchý 100% extrakt z bylin. To je koncentrovaná účinná složka, kterou následně mícháme a znovu rozpouštíme podle tajného receptu, doslazujeme a přidáváme příchuť výluhem z máty a grepu. Velká výhoda nápoje je v tom, že ho nepasterizujeme, takže aktivní látky z bylin zůstávají v maximálním množství. Tak pomalu a s láskou vzniká velmi kvalitní, ručně vyráběný a velice účinný přírodní český produkt. Mohli bychom říct, že je Láska zdravou alternativou k energetickým nápojům ale nebylo by to přesné. Kromě energie dodá euforický pocit a velmi těžko popsatelný stav přítomného okamžiku. Toho můžeme docílit pouze díky darům přírody. Jakmile Lásku ochutnáte a vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. Nápoj je vyvíjen ve spolupráci s bylinkáři a léčiteli. Láska je tak jedinečná, navodí pocit šťastného dítěte, kouká se s ní na svět krásně. Stimulační bylinný nápoj Láska funguje, je silná, je překvapivá, chceš jí poznat, chceš jí stále víc, láká tě…

LÁSKA

K čemukoliv, co děláme rádi, potřebujeme lásku. Nápoj Láska je jeden ze způsobů, kterým dosáhneme stavu, kdy si lásku v sobě uvědomíme. Každý v sobě má lásku, jen ji probudit. Je mnoho forem lásky. Nás inspirovala myšlenka, že láska je nic nežádající, nesoudící, a hlavně bezpodmínečná péče a starost o dobro druhého. Tu lásku můžeme zažít a existuje nezávisle na ostatních. Je to láska uvnitř nás. Je původní, čistá a mocná. Stejně jako náš nápoj, u kterého dbáme na maximální kvalitu. To vše proto, aby elixír přinesl lidem uvolnění, radost, euforii i energii z darů přírody. Láska není oslazená a obarvená voda. Na nic si nehraje, občas ji nerozumíme ale i přesto je plná, plná chutí a přirozených barev. Láska je celistvá a originální. Jediné co potřebujeme je láska.

NÁPOJE LÁSKY

Nápoje lásky, to je koncept, který má za cíl obohatit širší veřejnost o zážitky při poznávání účinků pozoruhodných rostlin. Nápoj s názvem Láska je prvním produktem a má převážně euforické a energické účinky. Jako další na řadě bude elixír se silnými relaxačními účinky. Nápoje lásky jsou a vždy budou čistě přírodními produkty s důrazem na kvalitu a silný účinek. Rádi předáváme dál to, co máme sami v oblibě.

 

LASKA