Dědek Kořenář Jírovcová směs 100ml

305 Kč
S DPH

- činnost kloubů (pohyblivost)

- stav pokožky, hojení ran

Počet

  • Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platba kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • Garance doručení zboží. Doprava zdarma nad 1500 Kč, u produktů Starlife doprava ZDARMA
  • Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme. Zboží Vám nevyhovuje? My se na Vás zlobit nebudeme.

Jírovcová směs VXK (varixy) *Křečákomiz*

Kdekdo má křečové žíly, ale jejich odstranění neřeší příčiny vzniku, které jsou jak místní, tak celkové. Byliny s celkovým účinkem jsou ale na „křečáky“ slabé. Ovšem ani samotné VXK jejich příčinu nevyřeší, je jen laskavějším a o něco lepším řešením důsledku, než je v kraji zvykem.
Při volbě vhodných bylin jsem vycházel z toho, že jírovec obsahuje saponiny, které se využívají hlavně k odmývání usazenin v kapilárním, lymfatickém i cévním řečišti v místě mazání. Zlepšuje tedy ... cEnzUrováno.

Bolest nohou:
Únavové bolesti nohou nejčastěji pramení z nevyplavení kyselin blokovaných ve svalech. Mazáním směrem k srdci se situace obvykle zlepšuje, takže bolest se postupně snižuje, není-li přítomen nějaký závažnější zdroj bolesti, jako je zánět žil apod. Přesto je mazání VXK i v tomto případě prospěšné, i když třeba ne dostatečné. Potom doporučuji přidat ještě mazání Měsíčkovým olejem MO.

Mazat směrem k srdci s citem:
VXK si na končetiny mažu vlastnoručně, abych cvičil s bederní páteří, a vtírám lehce směrem k srdci, abych si nepoškozoval žilní chlopně. Na to pozor! Při křečových žilách nebo zánětech žil se nesmí při vtírání tlačit, ale jen lehce hladit. Po namazání a vetření VXK ještě několik minut vtírám Měsíčkový olej MO pro zlepšení ... cEnzUrováno.

VXK je možné také úspěšně aplikovat na rozšířené kapiláry v obličeji – zde pokožku masíruji směrem toku lymfy od středové oblasti do strany k uchu.

Jako doplňující pití je vhodná Mátová směs MK a Borůvková směs CK, při ... (cEnzUrováno)Tymiánová směs TK a pro ženy navíc Malinová směs GK.

Složení:
Etanol (alkohol), voda, bylinný extrakt z jírovce, měsíčku, přesličky, břízy, zlatobýlu, řepíku, šalvěje, levandule, kostivalu, tymiánu a lopuchu.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

normální činnost cévní soustavy, činnost kardiovaskulárního systému (jeho pružnost)

činnost kloubů (pohyblivost)

stav pokožky, hojení ran

 

DED-VXK100