Ostropestřecový olej 370ml OOKH-kaše hustá | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ostropestřecový olej 370ml OOKH-kaše hustá | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Ostropestřecový olej 370ml OOKH-kaše hustá

Číslo výrobku:
DED-OOKH370
 
Naše cena s DPH:
1.445 Kč
 
Naše cena bez DPH:
1.256,57 Kč
 
Váha:
0.5 kg
 
Množství:
91
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Játra, detoxikace, rakovina, chemoterapie, ozařování, střevní sliznice, žlučovody, kojení

Komentář Dědka Kořenáře:

OO-KH je vlastně sediment při výrobě Ostropestřecového oleje OO. Je to zatím nejúčinnější věc na játra a detoxikaci, co z bylin znám (ale vývoj pokračuje...).
Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organizmu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují ostatním buňkám korektní práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti. OO-KH je tak předurčen ke krmení všech, jejichž játra nepracují dostatečně (tedy hlavně mě a mých všech), což se projevuje ekzémy, lupénkou, kožními afekty, zvýšenou pigmentací nebo naopak vitiligem, vyšší dispozicí k melanomům, atrofií pokožky a stavem, když ženská přestává být na omak hebká. Dále alergiemi všeho druhu, poruchami imunity a autoimunitními defekty, předrážděností, depresemi, nervovými ataky, nesoustředěností, ztrátou krátkodobé paměti, zanášením žlučovodů a tvorbou žlučníkových kalů a kamenů, neschopností dostatečně metabolizovat tuk (hubnout), neschopností eliminovat cholesterol a triglyceridy. Také vrzáním, otoky a bolestmi v kloubech, poruchami krvetvorby, sklerotickými změnami v tuhnoucím cévním aparátu, mrtvicemi a infarkty, hemeroidy, tuhou stolicí, polypy, záněty a vůbec změnami na sliznici střev, zhoršováním zraku, celkovými otoky, plísněmi, vlasonerůstem, nepřiměřeným stárnutím, nadměrnou únavou, cukrovkou a tak podobně, když se člověk třeba necítí dobře, ale ostatní už ho cítí velmi dobře a není jim z toho dobře...

V době, kdy vítězí chemie na všech frontách a délka života se liší podle požitých i jinak vstřebaných chemických sajrajtů, kdy se nakupují chemické potraviny v hypermarketech do přetékajících hypervozíků, je OO-KH malou náplastí či kompenzací našemu vnitrotělnímu prostředí. Faktem je, že při užívání OO-KH bez ničeho, jen tak, jsem si ověřil, že se výrazně snižuje pocit hladu a potřeba jídla.
O výrobě vám řeknu jen, že to jde vyrobit až po dvaceti letech zkušeností a ne ve velkém. Je to velmi pracné a pro laika nebezpečné. Vlastně to ani doma vyrobit nejde a tak se držte chráněného znaku vousaté květiny.