Dědek Kořenář Dubové kapky DUBOVKY ® 100ml RK (rýma) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Dubové kapky DUBOVKY ® 100ml RK (rýma) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Dubové kapky DUBOVKY ® 100ml RK (rýma)

Číslo výrobku:
DED-RK
 
EAN:
859415932016
 
Naše cena s DPH:
420 Kč
 
Naše cena bez DPH:
347,09 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
94
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Nosohltan, angína, paradentóza, bodnutí hmyzem, uhry, hemeroidy

Komentář Dědka Kořenáře:

Bez „dubovek“ nelze žít! Podobné nápisy s ochranným magickým znakem vozí někteří majitelé aut, kteří chápou vyšší smysl propojení vědomí, podvědomí a nadvědomí. V podstatě bez Dubových kapek RK není život na Zemi možný, proto asi vymřeli dinosauři (neměli dubovky) a nechápu, jak jsem bez nich mohl přežít mládí já, dříve s tolika angínami...
Nicméně dubovky se urodily zcela nenápadně shodou okolností na základě draze zaplacené informace, že třísloviny rozpustné v etanolu oxidují na neúčinné hnědé flobafeny, ale neoxidované reagují s bílkovinami a těžkými kovy za vzniku sraženin. Jasné, že?
Kdysi jsem kvůli svým dětem vyráběl suchou čajovou směs na rýmu určenou k výplachům, ale nebyl jsem s ní spokojen. Tak jsem chemicky pomeditoval nad technologií a účinnými složkami v obsažených bylinách a následovala série pokusů na sobě. A bylo to. Bylo po angínách a zánětech nosohltanů a... a vůbec!

Jak dubovky fungují:
Funkci RK vysvětluji tak, že jejich hlavní účinné látky (třísloviny) reagují s bílkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která stahuje povrch kůže nebo sliznice (tzv. adstringentní účinek) a izoluje podloží. Reakcí s bílkovinami tedy stahuje povrch otevřených ran, sráží krev, zachycuje viry, chlamýdie, plísně a bakterie (i meningokoky) za jejich bílkovinový obal a je jim tak metabolickou pastí. Přítomný líh je pomáhá ničit a po minutě pálení tlumí bolest.
Je vyhláškou zakázáno používat zdravotní tvrzení, že dubovky jsou lékem! Vyjdu-li z podstaty, jsou tedy REAKTANTEM vstupující do reakce s bílkovinami. A to, že ty bílkoviny ze značné části patří zdraví škodlivým mikrobům, přejdu mlčením. Ony RK reagují i s vašimi buňkami k jejich nelibosti, ale jen na jedné z jejich šesti stran. Mikroba však obklopí celého a má utrum, takže je na tom 100× hůř, protože naše tkáňové buňky se tříslovinám i lihu brání tak, že je předají dále do hloubky tkáně, ale mikroblbec nemá kam, protože je obklíčen.
Dubové kapky RK jsou tedy špičkový reaktant, který nosím v malé kapací plastové pohotovostní lahvičce UH25 stále při sobě. Všestranné použití RK a jejich rychlý účinek rozhodly nejen u mě, ale i u mnoha ostatních, kteří na RK již také nedají dopustit (a také je nosí stále s sebou jako indiáni svoji „medicínu“).

Ideální do krku aneb Chcete zpívat jako Bůh? (Karel):
5-10 kapek RK do krku na kořen jazyka, kdykoliv jsou v těchto místech nepatřičné pocity (především pálení), se propolknutím rozetře (a rozředí) a všechny potrefené (kontaktně zasažené) bacily, viry či plísně jsou pryč, stejně jako chrapot, angína, bolest v krku i nemožnost zpěvu, recitace či přednášení. Sám jsem poněkud ukecán a tak činím často přednáškovou aktivitu, ale bez „dubovek“ by to moc nešlo.
Lepší a šetrnější je aplikace RKrozprašovače námi dodávaného nebo od nosních sprejů. V kapse se to ale vždy vylije... Pro své děti jsem používal RK výhradně z rozprašovače, dříve od nosní Vincentky nebo nosního rozprašovače typu Olynth dětský – prázdný obal jsem označil a naplnil RK. Podle mě nemá rozprašovač s neředěnými RK chybu a dávkuje po 0,1 ml, což je přesně tak akorát, perfektní a nejúčinné.
Dříve jsem velice trpěl na nachlazení a zvláště na angíny. S neředěnými RK v několika kapkách stříknutými do krku ihned při prvním pocitu pálení nevím, co jsou antibiotika. Někomu vyhovují RK zředěné (až 1:100) jako kloktadlo – osobně se mi ale takto jeví dost slabé. Obojí lze aplikovat vícekrát denně.
Po zředění 1:10 používám RK k oplachům proti pocení (stahují póry, ale neřeší nervovou příčinu nadměrného pocení, je-li přítomna), při některých ekzémech a plísních.

RK se z pokožky vstřebávají:
Nepatrná část z RK vetřených do kůže nebo přiložených na hodinovém obkládku se vstřebává i do podkoží, kde reaguje stejným způsobem jako na povrchu například s borréliemi nebo jedy bílkovinného původu (což je většina jedů), tedy v podstatě vším, co nám vadí ve slinách a jedech čehokoliv bodajícího, kousajícího a žeroucího. Kdyby ve světě věděli, jak jsou RK perfektní v reakci s bílkovinami hmyzích i jiných jedů či parazitů, asi bych „dubovky“ nestačil vyrábět...
RK dávají naději, že přinejmenším část toxična bude eliminována dříve, než se dostanete do fronty k místnímu lékaři, lékárníkovi, do nemocnice či k hrobníkovi.