Dědek Kořenář Tymiánová směs 100ml TK (tymiánová) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Tymiánová směs 100ml TK (tymiánová) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Tymiánová směs 100ml TK (tymiánová)

Číslo výrobku:
DED-TK
 
EAN:
8 594159 131415
 
Naše cena s DPH:
365 Kč
 
Naše cena bez DPH:
301,64 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
59
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Imunita, virózy, záněty, rakovina

Komentář Dědka Kořenáře:

Magické všudesklonné všeslibné nejomílanější slovo zdravovědy je IMUNITA. Tak jsem na ni vymyslel čajovou směs, kterou doporučuji užívat kdykoliv se mi zachce a raději 10× zbytečně, než jednou pozdě.
Je to jako se sirkami v dětské ruce – malý plamének sirky lze snadno sfouknout a doutnající joint v trávě zašlápnout. Učiníte-li to včas, je to dobré (...v tomto případě doporučuji i řez...). Je-li to jen o chvíli později, už hoří záclony, a než natočíte do kbelíku vodu, hoří sedačka a hasičák je v autě a auto v garáži, klíče v saku, najednou hoří krovy a, než přijedou za půlhodinu hasiči, můžete v teple žároviště s dítkem v náručí pomeditovat, že stačilo zavčas jiskru dobře mířenou ránou zhasnout, než vyhořet... (Toť otázka hodná Hamletose Panoramatixe: Být, či nebýt? Byt, či nebyt? Bít, či nebít? Řezat, či neřezat...?)

Podávat, či nepodávat?
Problematika imunity vyžaduje specializovaný čaj, který piju vždy, když si myslím, nebo kdo, že mi v těle probíhá nějaký zánět, viróza, nádorové nebo celkové onemocnění, anebo pro akutní prevenci, kdy náhle potřebuji prudce zvýšit obranyschopnost organizmu. Například po propadnutí se do rybníka při bruslení – to bych přidal ještě rum, Šípkovou směs AK a vitamín C (to mi připomnělo drsný vtip: Zavolají v létě příslušníka k rybníku, kde se právě utopila plavkyně, ten tam okamžitě skočí, vyloví ji a provádí oživovací chvaty a hmaty přesně podle předpisu – a nic. A strejc od piva, který to všechno sleduje, mu říká: „Nejde to, co? No, vona ta před chvílí utopená byla v plavkách a neměla brusle...“).