Dědek Kořenář Lipová směs 100ml PPK (při pocení) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Lipová směs 100ml PPK (při pocení) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Lipová směs 100ml PPK (při pocení)

Číslo výrobku:
DED-PPK
 
EAN:
8 594159 131316
 
Naše cena s DPH:
350 Kč
 
Naše cena bez DPH:
289,24 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
91
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Astma, virózy, záněty nervů, pásový opar, suchý kašel, psychoúnava

Komentář Dědka Kořenáře:

Prakdysi jsem experimentoval s bylinami při nastuzení, virózách, astmatu a suchém kašli a vyšlo mi, že je přitom zároveň nezbytné opravovat vegetativní nervový systém. To pak vedlo k dalšímu využití těchto bylin i při uskřinutích a zánětech nervů a také bylo potřeba se vyrovnat s pocením a zvýšenou teplotou. A tak jsem dal dohromady směs PPK určenou k nešetrnému pití 2-6×D 1-4 lžičky do 1-4 dcl vody nebo dalšího čaje.

Potiti se či nepotiti?
Pití PPK před a při potných kúrách podle mě zefektivňuje proces uzdravování a zkracuje terapii. Léčebné pocení si vysvětluji jako pomoc při zvyšování aktivity imunitního systému zvýšenou tělesnou teplotou a zároveň zanesením tělních tekutin větším množstvím vlastních metabolitů, které omezí vylučování metabolitů mikrobů a vadných buněk, v nichž se například množí viry, aby se tyto vlastně ukyselili a poškodili sami sebe svými zplodinami a jedy. Horečky a potné kúry tělo vydrží tak dlouho, dokud má dost odkladního prostoru ve vazivech a tkáních pro přechodnou depozici svých zplodin, odkud to v tzv. rekonvalescenci játra časem vyčistí (to je podstata rekonvalescence). Je ale nutno si hlídat, kolik se tam do té vaší popelnice ještě vejde, jinak začne stoupat tep a dus (přidušení) a játra ani se zvýšeným příjmem kyslíku to nemusejí posléze, je-li to už moc posléze, oddetoxikovat a dopadnete stejně jako škodlivý mikrob ve vás. Ukyselíte se k předkům.