Dědek Kořenář Diviznová směs 100ml PK (pokašlávání) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Diviznová směs 100ml PK (pokašlávání) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Diviznová směs 100ml PK (pokašlávání)

Číslo výrobku:
DED-PK
 
EAN:
8 594159 131217
 
Naše cena s DPH:
365 Kč
 
Naše cena bez DPH:
301,64 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
54
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Kašel, průdušky, alergie, rýma, plíce

Komentář Dědka Kořenáře:

Rodil jsem se do doby, kdy jeden kašlal na všechny a zakrátko se to změnilo tak, že všichni kašlali na jednoho. Vývoj pokročil a všichni začali kašlat na všechno, což se opět změnilo v to, že všichni kašlou na vás. A to nyní měníte tak, že kašlete za sebe, pak u lékaře kašlete na jednoho, posléze budete kašlat na všechny, pak za všechny prachy, pak na všechno, pak nebude co kašlat a před koncem už ani čím kašlat. Zřetelně tedy vznikla potřeba bylin na kašel...

Jak na co:
Směs na kašel, kterou pilně piji kašlavše na vše i za vše (není to levné...), jsem tedy postavil na divizně a dalších protikašlacích bylinkách. Přiměřené dávkování je 1-4 lžičky do 1-4 dcl vody nebo jiného bylinného čaje 1-6×D mimo jídla, aby se nezdržovala v trávení s nějakou potravní natráveninou.
PK jsem mínil nejen na kašel a pokašlávání, při zaprášenosti průdušek, chrapotu, rýmě, angíně, zápalu plic a průdušek, ale i při problémech s dutinami, s Eustachovou trubicí a středním uchem, při zánětech v nosohltanu, rozedmě plic, stařeckém chlamýdiovém kašli i tubeře, při astmatu, zánětu pohrudnice nebo vodě a bolesti na plicích. Také bych si ji neváhal brát při pobytu v prostředí plném prachu, kouře, agresivních plynů či smogu. Sám jsem natrénoval pití PK i při rozleptání plicních sklípků chlórem při nadechnutí se vody ve veřejných lázních u příležitosti vlastního utopení se v silně chorované vodě.
Různých bylinných směsí na kašel existuje mnoho, protože dýchání je nejobvyklejší cestou prachu, plísní, mikrobů, bacilů, chlamýdií a virů do těla. Kašlem a dýchacími potížemi trpí lidé každého věku, a proto je vhodné být na tuto eventualitu připraven.