Dědek Kořenář Medvědicová směs 100ml LPPK (protizánětlivá) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Medvědicová směs 100ml LPPK (protizánětlivá) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Medvědicová směs 100ml LPPK (protizánětlivá)

Číslo výrobku:
DED-LPPK
 
EAN:
8 594159 130715
 
Naše cena s DPH:
365 Kč
 
Naše cena bez DPH:
301,64 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
79
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Záněty a infekce ledvin, močových cest a prostaty

Komenrář Dědka Kořenáře:

Zánět ledvin je hned. Stačí se nastydnout, natáhnout a zablokovat si záda nebo se udeřit do ledvin či pohnout tamo šutrem a je to. Dějiny tohoto čaje začaly téměř před třiceti lety, když můj otec ležel v nemocnici rozřezán se zánětem ledvin po odstranění kaménku a lékaři pro něj dle kultivace neměli vhodná antibiotika. Neprodleně jsem vymyslel směs ze sušených bylin, kterou mu ochotné sestry vařily asi dva týdny, než ho zlepšeného propustili domů. I tam potom musel tento čaj vařit ještě měsíc, než se z toho úplně dostal. Nicméně na ledviny pak již byl vždycky hákliv.

Směs stvořená pro zánětlivý urologický systém:
Později jsem pro zjednodušení místo sušených bylin přešel na tekutý koncentrát a doporučuji pití LPPK podle intenzity urologického problému asi 3-6× denně po dobu 2-6 týdnů a potom kvůli zachování účinku asi týden vynechat (nahradit Vrbovkovou směsí LVK, Tymiánovou směsí TK nebo Šalvějovou směsí LPK a případně nějakým produktem z hlívy ústřičné, např. Glucamedicem). Na 2-3 dcl vody se použijí 2-3 lžičky LPPK a ½ lžičky nebo 1 tableta jedlé sody (1,5 g).
Jako doplňkové pití je možné Tymiánová směs TK, Šalvějová směs LPK, Glucamedic, Vrbovková směs LVK, Vrbovková směs 78 (LVK78), Jahodová směs UK, Ostropestřecová směs JK. S terapií lékaře antibiotiky ani sulfonamidy (biseptol) se tyto kombinace nijak netlučou.