Dědek Kořenář Šalvějová směs 100ml LPK (protizánětlivá) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Šalvějová směs 100ml LPK (protizánětlivá) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Šalvějová směs 100ml LPK (protizánětlivá)

Číslo výrobku:
DED-LPK
 
EAN:
8 594159 130678
 
Naše cena s DPH:
350 Kč
 
Naše cena bez DPH:
289,24 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
79
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Nachlazení, nadměrné pocení, předcházení viróz

Komentář Dědka Kořenáře:

Když moje děti začaly chodit do školky, musel jsem vymyslet čaj, který by byl více zaměřen na prevenci infekčních chorob s rychlou nárazovou podporou imunity, abychom včas předešli jejich častým nákazám v dětském kolektivu. Potřeboval jsem omezit vliv běžných imunitu obtěžujících mikrobů, aby jí zbyla kapacita na nakažlivější viry. Právě vhodně zpracovaná šalvěj má tak trochu antibiotické účinky, což se k tomuto účelu výborně hodí. Snižuje ale potivost a produkci mléka, to se však někdy také hodí. A bylo nutno minimalizovat obsah thujonu v silici šalvěje pro jeho negativní vliv na nervový systém, což se mi jevilo zvláště u mých dětí nanejvýš důležité...

Čaj LPK si připravuji zředěním ½-2 lžiček do 1-3 dcl vody nebo jiných vařených čajů (například heřmánek, mateřídouška, divizna, sléz) a piji ho 1-3× denně mimo jídla, aby přišel do prázdného žaludku. Obsahuje menší množství hořčin, díky nimž není moc chutný, ale může poněkud zlepšit i trávení.

Když je imunita v pr...tatam, i o chvilku dřív:
Tento čaj doporučuji pít preventivně před nastydnutím i při něm a zvláště u dětí, aby dokázaly vzdorovat i chovným bacilům ve školkách a jeslích. Také u dospěláků u monitorů a personálům ve zdravotnických zařízeních nebo jinak vzdorujícím davům. Tedy zvláště když nechcete něco chytnout u smrkalů, kašlalů a prskalů v nějaké čekárně, MHD nebo pobytem u nemocných, třeba i těch vašich doma. Tento čaj bych pro podporu imunity střídal s Tymiánovou směsí TK, anebo je pil pro větší efekt oba najednou.