Dědek Kořenář Ostropestřecová směs 100ml JK (jaterní) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Ostropestřecová směs 100ml JK (jaterní) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Ostropestřecová směs 100ml JK (jaterní)

Číslo výrobku:
DED-JK100
 
EAN:
8 594159 130579
 
Naše cena s DPH:
380 Kč
 
Naše cena bez DPH:
314,03 Kč
 
Váha:
0.25 kg
 
Množství:
14
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Játra, alergie, ekzémy, stres, intoxikace, únava, rakovina, chemoterapie, ozařování

Komentář Dědka Kořenáře:

Čaj JK jsem si vyrobil pro podporu činnosti svých jater a připravuji si ho pro zpomalení stárnutí 2-3×D ½-2 lžičky (většinou od oka) do 1-6 dcl vody či čaje (dokonce i do čaje s mlékem nebo do kafe). Piji ho obvykle při nebo po každém jídle, aby se natráveninou zpomalilo vstřebávání JK a prodloužil se tak čas jeho působení na játra.
Veškerá krev ze zažívání teče nejdříve do jater, která se musejí porvat nejen s tím, co je v krvi obsaženo jako zplodiny látkové výměny, ale i se vším, co se v trávení vstřebalo. Všechno je potřeba rozložit na zpracovatelné prvosoučásti pomocí enzymů, nepotřebné zbytky pak zlikvidovat oxidací nebo vyloučit do žluče a potřebné složky nabídnout organizmu k dalšímu využití nebo k uskladnění.
Ostropestřecový olej OO a zvláště Ostropestřecová kaše OO-KH (viz Bylinné oleje) mají na játra dlouhodobější účinek než JK, ale s menším antioxidačním efektem. Proto se s krátkodoběji působícím JK výborně doplňují.

Proti rakovinně:
Naši vědci dle zpráv v médiích zjistili, že účinné složky ostropestřece také významně omezují prorůstání cév do nádorů, mají tedy devitalizační efekt. JK proto doporučuji pít preventivně proti rakovině (a užívat Ostropestřecový olej OO či Ostropestřecovou kaši OO-KH).