Borůvková směs 200ml (čistící, cukr) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Borůvková směs 200ml (čistící, cukr) | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Borůvková směs 200ml (čistící, cukr)

Číslo výrobku:
DED-CK200
 
Naše cena s DPH:
630 Kč
 
Naše cena bez DPH:
520,63 Kč
 
Váha:
0.3 kg
 
Množství:
78
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 

Popis výrobku

Cukrovka, čištění krve, celkové čistící kúry

Komentář Dědka Kořenáře:

Tuto směs jsem vymýšlel speciálně pro cukrovkáře a pro čištění krve, ledvin a jater. Je vhodná pro běžné, preventivní a velmi dlouhodobé pravidelné močopudné pití při žízni a tak nějak z libovolných důvodů kdykoliv v dávkování ½-2 lžičky do 1-3 dcl vody podle chuti či pocitu, anebo proto, že člověk něco potřebuje pít, ale zrovna neví, co.

Cukrovka:
Kdysi jsem si myslel, že stačí jenom stimulovat slinivku pitím tohoto čaje po každém jídle. Mnohem později mi došlo, podle pozorování účinků u všech typů cukrovky, že se CK pravděpodobně podílí také na opravě buněčných receptorů pro inzulín. CK se při cukrovce natolik osvědčila, že několik lidí mělo potřebu mi osobně poděkovat, jak byli úspěšní. Vysvětlení nechávám na vědcích.
U cukrovky tedy doporučuji pít CK 1 lžičku do 1-2 dcl vody po každém jídle. Mimo jídla podobně několikrát denně Řepíkovou směs REK, u které jsem přesvědčen, že pro celkovou detoxikaci, hojivost, mírnou močopudnost a krevčistírnu je nejvhodnější, není-li vhodna nějaká jiná speciálněji k jiné indikaci.