UNIOS PHARMA ImunoFit 60ks kousací tablety Vitamin C, citrusové bioflavonoidy, směs nukleotidů | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

UNIOS PHARMA ImunoFit 60ks kousací tablety Vitamin C, citrusové bioflavonoidy, směs nukleotidů | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

UNIOS PHARMA ImunoFit 60ks kousací tablety Vitamin C, citrusové bioflavonoidy, směs nukleotidů

Číslo výrobku:
UPH-K60
 
EAN:
8594037314336
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
176 Kč
 
Naše cena bez DPH:
153,05 Kč
 
Váha:
0.3 kg
 
Množství:
10
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Použití: Kousací forma tablet s přírodní grepovou příchutí je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Vitamin C je potřebný pro metabolizmus aminokyselin, podílí se na syntéze kolagenu, přispívá k udržení normální činnosti nervového a imunitního systému. Vitamin C podporuje vstřebávání nehemového železa (železo z rostlinných zdrojů), běžnou funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže i zubů. Těchto příznivých účinků vitaminu C lze dosáhnout při přívodu 200 mg denně navíc k doporučené denní dávce (80 mg/den).

Složení: fruktóza, sladidlo: sorbitol, vitamin C (kyselina L-askorbová 97 %), citrusové bioflavonoidy, šípek extrakt, nosič: stearan hořečnatý, směs nukleotidů, grepové aroma.

Doporučené dávkování: 1 - 2 tablety během dne.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.