Dědek Kořenář Dýchací sifon SIF6 Známý a unikátní dýchací trenažer vyvinutý Dědkem kořenářem B. Novým | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dědek Kořenář Dýchací sifon SIF6 Známý a unikátní dýchací trenažer vyvinutý Dědkem kořenářem B. Novým | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Dědek Kořenář Dýchací sifon SIF6 Známý a unikátní dýchací trenažer vyvinutý Dědkem kořenářem B. Novým

Číslo výrobku:
DED-SIF6
 
EAN:
8594159133433
 
Naše cena s DPH:
280 Kč
 
Naše cena bez DPH:
231,39 Kč
 
Množství:
10
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Známý a unikátní dýchací trenažer vyvinutý Dědkem kořenářem B. Novým

Dýchání skrz upravený dřezový sifon, ve kterém jsou nality necelé 2 dcl vody, je po chvíli docela namáhavé díky tomu, že obvyklé až tradiční je v ČR raději ani nedýchat a tak chybí trénink. Bubláním rozvibrujeme řasinkové buňky v průduškách a ony ... cEnzUrováno.

Hlubokým dechem a čistým dýchacím potrubím se dostane k plicním sklípkům mnohem více vzduchu a začnou se dít neobyčejné věci: ... cEnzUrováno.

Zprvu provádějte masáž průdušek dýcháním a bubláním sifonem po krátkou dobu několika dechových cyklů či minut raději častěji během dne (3-10×D), avšak nejdůležitější je to navečer. Optimální délka hlavního večerního bublání se postupně prodlužuje až na hodinu (i déle), můžete si bublat třeba u čtení nebo televize (též u monologu manželky). Nevhodné je používání sifonu brzy po jídle s plným břichem. Účinek bublání je patrný již druhý den, ale je to zapotřebí provádět dlouhodobě až pořád.
Obvyklá je zvýšená únava běžně málo používaných dýchacích svalů, která odeznívá někdy až po měsíci pravidelných dechových cvičení. Ztuhlá tkáň nepohyblivých svalů a průdušek může vytvářet i po slabém cvičení stejný otok jako velmi unavené svaly a vazy kdekoliv jinde na těle. V hrudi se to projevuje lehkým pobolíváním. Proto je nutno zvyšovat délku dechového cvičení postupně. Nezapomínejte, že nedostatečně používaná (mimo sportovce a jogíny) plicní tkáň je také poněkud tuhá a na plný dech se musí týdny a někdy i měsíce adaptovat.

Univerzální Sifon 6 (SIF6) je vybaven odbočkou pro mikrotenový sáček na část (30-50 %) vydechnutého vzduchu, který udržením dostatečného průtoku krve s dodávkou kyslíku kapilárami pomocí vráceného oxidu uhličitého zabezpečí ... cEnzUrováno.

Dýchání refluxu 30-50 % (30 % spíše starci a 50 % mladí a sportovci) vydechnutého vzduchu (z příslušného sáčku u Sifonu typu 6) vám bude zlepšovat ... cEnzUrováno.

Vhodná je konzultace s lékařem. (Pozn. autora: Konzultace je rozhovor vedený slovně, inzultace ručně.)

Parkování sifonu je nejlepší poblíž televize v pivním půllitru s uchem.

Balení obsahuje:
Sifon (podle objednaného typu), podrobný návod na sestavení a používání, 100 ks mikrotenových pytlíků (Sifon 6)