SONNENMOOR Gurgelwasser bez alkoholu 100ml voda na kloktání, pro péči o krk, ústa a zuby | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SONNENMOOR Gurgelwasser bez alkoholu 100ml voda na kloktání, pro péči o krk, ústa a zuby | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

SONNENMOOR Gurgelwasser bez alkoholu 100ml voda na kloktání, pro péči o krk, ústa a zuby

Číslo výrobku:
SNM-1
 
EAN:
9008210007056
 
Naše cena s DPH:
99 Kč
 
Naše cena bez DPH:
81,81 Kč
 
Váha:
0.23 kg
 
Množství:
1
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Pro čerstvý dech, k upevnění dásní, k vyčištění krku a hrtanu. Neobsahuje alkohol, a proto je vhodný i pro děti. Je určený ke kloktání i vnitřnímu užití (pití).
Použití:
akutní angína, chronická angína, angína lymfatických cév, zánět v krku, zánět nosohltanu, rýma, kašel, zánět dásní, krvácení z dásní, paradentóza, zánět sliznice ústní dutiny (stomatitida), žaludeční a dvanácterníkový vřed, infekce žaludku a střev, salmonelóza, průjem, zánět močového měchýře, kožní vyrážky, neurodermitidy, psoriáza (lupénka). Složení: 89%voda, extrakt z bylin 11%: mochna husí, heřmánek, sléz lesní, lékořice.
Dávkování: Každý den vypít 2x 1 polévkovou lžíci GURGELWASER BEZ ALKOHOLU nebo 3 až 5x denně vykloktat nebo vypláchnout ústa 2 polévkovými lžícemi GURGELWASER BEZ ALKOHOLU. Po požití 30 minut nic nejíst ani nepít. Při žaludečních a dvanácterníkových vředech užívejte každý den 1 polévkovou lžíci. Při chorobách pokožky 3x denně důkladně zvlhčete přípravkem postižené místo. Malým dětem rozdělte přes den 1 kávovou lžičku do několika malých doušků.
Další informace: GURGELWASER BEZ ALKOHOLU mohou užívat i těhotné ženy a lidé s jaterními potížemi, jelikož tento přípravek neobsahuje alkohol. GURGELWASSER BEZ ALKOHOLU před použitím zahřejte na pokojovou teplotu!
Trvanlivost: V uzavřeném stavu 24 měsíců, po otevření lahvičky při pokojové teplotě spotřebujte do 2 dnů, při uskladnění v chladničce do 4 dnů.
Balení: VE lahvička 100 ml (lahvička vydrží na 1 až 3 denní kůru)