LIFTEA Colagenova Hyaluronic plus 30tobolek | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LIFTEA Colagenova Hyaluronic plus 30tobolek | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

LIFTEA Colagenova Hyaluronic plus 30tobolek

Číslo výrobku:
LIF-COL30
 
EAN:
8437007166699
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
289 Kč
 
Naše cena bez DPH:
251,31 Kč
 
Váha:
0.2 kg
 
Množství:
100
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

  • Novinka: kyselina hyaluronová a mořský kolagen nyní i v tobolkách

  • Nově i s výtažkem Aceroly bohaté na vitamin C

  • Silný a účinný bojovník proti vráskám

  • Přípravek pro krásnou pleť, zdravé vlasy, nehty a klouby

  • Obsahuje patentovaný Hydrolyzovaný kolagen Peptan® & kyselinu hyaluronovou ExceptionHyal®

  • Doplněk stravy

  • Kyselina hyaluronová a mořský kolagen s dalším obohacením o vitamín C jsou teď  jako oblíbená Colagenova dostupné i v tobolkách. Díky obsahu aktivních složek získáme benefity pro naši pleť, vlasy, nehty i klouby. Tento nutrikosmetický přípravek přispívá ke zlepšení pevnosti a elasticity pleti a potlačuje tvorbu vrásek. Extrémně vysoká dávka hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové nemá na trhu srovnatelnou konkurenci. Přípravek je navíc skvělým pomocníkem i v boji za zdravý a bezbolestný pohybový aparát. Doplněk stravy Colagenova Hyaluronic+ obsahuje patentovanou kyselinu hyaluronovou ExceptionHyal® s prokazatelně vysokou vstřebatelností i při ústním podání. Obsažený mořský kolagen Peptan® nabízí až 1,5krát efektivnější a rychlejší vstřebávání než běžně používaný hovězí nebo prasečí kolagen. Vitamín C zvyšuje tvorbu kolagenu v těle, což přispívá k pružnosti pokožky a napomáhá vyplňování vrásek. Současně chrání naše buňky před oxidačním stresem. V doplňku stravy Colagenova Hyaluronic+  najdeme vitamín C jako výtažek z barbadoské třešně Acerola.

Doplněk stravy Liftea Colagenova Hyaluronic+ obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové, jenž mají pozitivní vliv na pleť, vlasy, nehty a klouby. Obě látky se v přípravku nachází ve speciální patentované podobě, která je zárukou zaručené a maximální vstřebatelnosti naším organismem: jako patentovaná kyselina hyaluronová ExceptionHyal® amořský kolagen Peptan®. Složení přípravku doplňuje vitamín C získaný z rostliny Acerola (Malpighia punicifolia L.), známé i pod jménem barbadoská třešeň.

Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Je klíčovým proteinem v lidském těle, zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. Kolagen dodává pevnost a pružnost tkáním různých orgánů. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. Nedostatek kolagenu také vede k rychlejšímu stárnutí pleti, zvýšené tvorbě vrásek, ke zhoršení kvality vlasů a nehtů a ke kloubním obtížím. V doplňku stravy Liftea Colagenova Hyaluronic+ se kolagen nachází v patentované podobě jako mořský kolagen Peptan®. Jde o čistý přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v optimálně vstřebatelné formě využitelné lidským tělem. Získává se ze studenovodných ryb, obvykle z lososů. Průzkumy ukázaly, že mořský neboli rybí kolagen je v porovnání s prasečím nebo hovězím kolagenem nejen až 1,5 krát rychleji a efektivněji vstřebáván lidským tělem, ale na rozdíl od hovězího kolagenu nezpůsobuje ani alergické reakce (u hovězího kolagenu se s alergickými reakcemi potýkají až 3 % jeho uživatelů). Je proto vhodné dát přednost právě mořskému kolagenu.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle. Nachází se v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová dokáže vázat velké množství vody odpovídající tisícinásobku své hmotnosti. Zadrží ji v tkáni, a tím vylepšuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle výrazně snižuje, což vede k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí. Tento jev lze utlumit podáváním doplňků stravy s obsahem kyseliny hyaluronové. V přípravku Liftea Colagenova Hyaluronic+ je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová ExceptionHyal®, která má účinky doloženy klinickými studiemi a která je do pokožky a také do pojivových tkání distribuována i při ústním podání.

Vitamín C zvyšuje tvorbu kolagenu v těle, což přispívá k pružnosti pokožky a napomáhá vyplňování vrásek. Tzv. céčko je rovněž významným antioxidantem. V doplňku stravy Liftea Colagenova Hyaluronic+ je obsažen extrakt z barbadoské třešně Acerola (Malpighia punicifolia L.) a to v množství odpovídajícímu 50 % denní doporučené dávky vitamínu C (RVH – referenční výživová hodnota).

Kyselina hyaluronová je spolu s kolagenem a vitamínem C nezastupitelným prvkem pro udržení pevné struktury a vrstev kůže. Kolagen zajišťuje pevnost a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen jako „mazivo“. Pozitivní účinky doplňku stravy Liftea Colagenova Hyaluronic+ ještě více podporuje vitamín C, který je současně významným antioxidantem.

Doporučená denní dávka: 1 tobolka denně (zapít sklenicí vody)

Balení: 30 tobolek (vystačí na 1 měsíc užívání)