LIFTEA Bylinky na odvodnění forte 30 tobolek | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

LIFTEA Bylinky na odvodnění forte 30 tobolek pro odvodnění organismu

Číslo výrobku:
LIF-4028
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
109 Kč
 
Naše cena bez DPH:
94,78 Kč
 
Váha:
0.2 kg
 
Množství:
10
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Těžké nohy, otoky nebo zadržování vody jsou známé projevy toho, že organismus nesprávně hospodaří s vodou. Liftea  Bylinky na odvodnění forte přináší v praktické formě tobolek kombinaci čtyř bylin, které podporují fungování močových cest a přispívají k vylučování přebytečných tekutin. Extrakty z jalovce, kopřivy, petržele a břízy, také eliminují otoky končetin, podporují látkovou výměnu a navíc přispívají ke zmírnění únavy a vyčerpání.

  • zbavuje tělo přebytečné vody
  • eliminuje otoky končetin
  • detoxikuje, snižuje vyčerpání a únavu

JALOVEC OBECNÝ zvyšuje vylučování moči a zbavuje tak tělo přebytečných tekutin. Zároveň podporuje činnost ledvin, lymfatického systému a trávení a působí jako antioxidant.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ přispívá k vylučování přebytečných tekutin z organismu. Navíc napomáhá osvěžení těla, podporuje vitalitu a energii a posiluje imunitní systém.

BŘÍZA přispívá k normální funkci močových cest a vylučování a zbavuje tělo přebytečné vody. Přispívá také k udržování přiměřené hladiny cholesterolu v krvi.

PETRŽEL ZAHRADNÍ podporuje správné fungování močových cest a je zdrojem vitamínu C.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: extrakt z plodů jalovce (Juniperus communis) 14 mg, extrakt z nati kopřivy dvoudomé(Urtica dioica) 10 mg, extrakt z nati petržele (Petroselinum crispum) 10 mg, extrakt z listů břízy bílé (Betula alba) 10 mg, kyselina listová (Folát) 0,2 mg * a biotin 0,05 mg *

* 100% RVH (referenční výživová hodnota)

PŘÍDATNÉ LÁTKY: plnidlo: mikrokrystalická celulóza; obal tobolky: želatina; protispékavá látka: stearan hořečnatý

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1-2 tobolky denně

BALENÍ: 30 tobolek

UPOZORNĚNÍ: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme po 4 týdnech užívání 1 týden přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dohled a dosah malých dětí.

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit