LICHTWITZ Čaj z konopí Cicanina 30g | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LICHTWITZ Čaj z konopí Cicanina 30g | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

LICHTWITZ Čaj z konopí Cicanina 30g

Číslo výrobku:
LICH-CICA30
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
69 Kč
 
Naše cena bez DPH:
60 Kč
 
Váha:
0.2 kg
 
Množství:
2
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Čaj CICANINA je zpracováván ze speciální odrůdy konopí, které má zvýšený obsah CBD, s  minimálním podílem THC. Čaje jsou zpracovávány od začátku až do konce zcela ručně, bez mechanizace nebo podílu strojů. Ruční je sběr konopí a bylin, ruční je výroba, ruční je plnění a balení a momentálně i výroba etiket u nových produktů. Čaj CICANINA je čaj z konopí v kombinaci s mátou, šípkem a citrónovou trávou. Konopí v čaji posiluje imunitní systém, uvolňuje nervové napětí, potlačuje poruchy spánku a má relaxační účinky. Šípek je bohatým zdrojem vitámínů a minerálních látek. Máta osvěžuje a citrónová tráva dodává čaji příjemnou chuť.

Na přípravu čaje odměříme 1-3 g množství sušených bylin ( na 250 ml vody ), zalijeme vroucí vodou a necháme máčením 5-10 min. uvolnit potřebné látky. Delším louhováním čaj hořkne.  Dle chuti přidáme cukr, citron nebo med.

Čaj z konopí napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu. Vzhledem k legislativě EU není možné podat více informací o účincích bylin. Více informací naleznete v heřbářích a lékopisech.

Drcené sušené konopné listy, šípek, máta a citrónová tráva

 Balení: 30g