NOBILIS TILIA Třezalkový olej 100ml tmavé sklo | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOBILIS TILIA Třezalkový olej 100ml tmavé sklo | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

NOBILIS TILIA Třezalkový olej 100ml tmavé sklo

Číslo výrobku:
NT-N1806M
 
EAN:
8595100277466
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
304 Kč
 
Naše cena bez DPH:
251,23 Kč
 
Váha:
0.4 kg
 
Množství:
1
 
Termín dodání:
Do 2 dnů v e-shopu
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

TŘEZALKOVÝ OLEJ 100 ml

Využití v péči o pokožku.

Třezalkový olej se využívá pro své zklidňující účinky. Je  vhodný pro při péči o namáhanou pokožku po nadměrném slunění. Používá se jako masážní podpůrný prostředek při snížené vitalitě pokožky. Třezalkový olej dodává pokožce potřebné bioaktivní látky, které zvyšují její odolnost. Je vyroben pouze z květů tradičním způsobem. Květ třezalky je ručně sbírán v době příznivého postavení měsíce a vyluhován výhradně přirozeným slunečním svitem. Získaný produkt má sytě rudou barvu a příjemné aroma. Vůně je způsobena třezalkovou silicí. Květ obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, quercetin, červený hypericin, pryskyřici, organické kyseliny, provitamin A, vitamin C a další. Nepoužívat při slunění!

 

Tip pro zdravou výživu

Třezalkový olej nedoporučujeme pro vnitřní užití.

 

Použití

Použijte ke kosmetické masáži obličeje, dekoltu či k aromaterapeutické masáži celého těla. Lze jej míchat s jinými rostlinnými oleji a podle žádoucího účinku jej doplňovat éterickými oleji. Přidejte 1 kávovou lžičku do lázně, během koupele ulpí olej na pokožce a po důkladném rozetření navodí příjemný pocit pružnosti a elasticity.

 

Složení:

Hypericum Perforatum Flower Extract, Olea Europaea Fruit Oil

Balení: 100ml 

Poznámka:
Sluneční macerace