Epam 900T, mužský, 50ml | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Epam 900T, mužský, 50ml | Bylinky Naturius. Zdraví a krása z boží lékárny

 

Epam 900T, mužský, 50ml

Číslo výrobku:
EPM-900T
 
EAN:
8595219000894
 
Výrobce:
 
Běžná cena:
269 Kč
 
Naše cena s DPH:
265 Kč
 
Naše cena bez DPH:
219 Kč
 
Ušetříte:
4 Kč (1 %)
 
Váha:
0.12 kg
 
Množství:
64
 
Termín dodání:
Skladem
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Popis výrobku

Silný biostimulátor, který působí příznivě na potenci a mužské orgány. Možné užívat jako preventivní prostředek při problémech s prostatou.

Složení

Mateří kašička, propolis, ženšen, eleuterokok, echinacea, ginkgo biloba, aloe vera, mumio, kopřiva, máta, lípa, měsíček, pitná voda, 14% jemný melasový líh, glycerol.

Použití

Při problémech s mužskými orgány např. impotenci nebo různými onemocněními prostaty (poruchy močení, časté bolesti, přerušované a obtížné močení), dále při zánětech pohlavních orgánů, rakovině prostaty.

Dávkování

Obvyklá dávka je 3x denně 10-20 kapek do převařené vychladlé vody. Při užívání na problémy s potencí: 3x denně 20 kapek do převařené vychladlé vody a 20 minut před intimním stykem do převařené vychladlé vody.

Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 14 let, pouze za výše uvedeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.

Velikost balení

50 ml

Podmínky úchovy

Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

Doba použitelnosti

1 a půl roku od data výroby.

Výrobce

RONI EPAM s.r.o.